Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Su vis didesniu pasišlykštėjimu stebiu rinkiminę kampaniją ir joje siautėjančią išsigandusių valstybės išpardavėjų kompaniją. Paskutinė "naujiena", kurios laukė visi - o kurgi šmeižtas ir drabstymas purvais, be kurio konservatnikai negali gyventi?
Didžiausias pavojus nacionaliniam saugumui dabar yra Lietuvos teritorijos valdžia.Tie, kurie norėdami išlikti valdžioje ir apsisaugoti nuo baudžiamųjų bylų už savo kenkėjišką ir korupcinę veiklą kiršina žmones ir savo konkrečiais veiksmais silpnina Lietuvą. Kurių sprendimai ne kartą ir ne du buvo tiesiogiai naudingi Rusijai ir buvo privedę Lietuvą prie karo ribos.
Pala pala, o kas gi taip susirūpino I.Vėgėlės tėvų (ne jo) šeimos reputacija? Ar tik ne valdantieji, kurių koalicijos partija nuteista už kriminalinį nusikaltimą ir nariai tupi belangėje? Kurios ir viso Seimo pirmininkės šeimos verslas buvo senelio dalyvavimas nekaltų Karaliaučiaus gyventojų žudynėse, o tėvelio verslas - darbas nusikalstamoje, Lietuvos gyventojų genocidą vykdžiusioje organizacijoje - KGB?
Ar ne ta pati panelė Ingrida, kuri asmeniškai ir jos partija garbės reikalu laiko savo prastumtą sprendimą dar 75 metams įslaptinti KGB bendradarbių ir stukačių, persekiojusių, kankinusių, teisusių ir žudžiusių Laisvės kovotojus, sąrašus? Tie, kurie paskelbė "valstybės kūrėju" kriminaliniu žargonu įžeidinėjusį Seimo narius menkystą ir spaudė jam ranką, atsistoję plojo "laureatui"? Ir tai jie mums drįsta kalbėti apie reputaciją?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų