Rašyti komentarą...
Ir dar... O koki dabar bizni darom? Arba galvojat, kad zmogui reikia tik valgyti ir buta apstatyti??? Nereikia galvoti, kad jei butume iki siol Sovietu Sajungoje, taip ir gyventume toliau su deficitu ir baime kazka pasakyti ne taip. Laikai keiciasi ir Rusijoje jau seniai ne komunizmas. Yra pinigu - visko nusipirksi. Reikia tik menknekio - gerai apmokamo darbo. O Lietuvoj tokio stoka nereali. Ir toliau taip pat bus, kol sali valdys Nepriklausomybes Signatarai. Kaip dabar pamenu, kaip vienas is Signataru sake: "Geriau buti alkanam ir nuogam, bet laisvu!" Nemaciau bent vieno alkano ir baso Signataro. Bet zmones skurde gyvena
Dar vienas mitas, kad Lietuva maitino visa Sovietu Sajunga. Dziaukites, kad zmones darba turejo. Kada Rusija atsisake valgyti lietuviska miesa, buvo blogi laikai Lietuvos ukininkams. Beje, jokios mesos neuztektu susimoketi uz iveztas zaliavas ir padarytas i Lietuva investicijas. Priskario metais Lietuvoje tik ir buvo kad zemes ukis. Na dar kelias alaus daryklos (Sviturio neskaiciojam, nes tai buvo vokiska gamykla). Importas sieke 1,8 mlr, o eksportas tik 1,3 mlr rubliu. O kas mokejo dar 0,5 mld? Ogi Rusija, Ukraina ir Azeibazanas. Tik tos trys respublikos visus sponsavo.
O cia toks senas ir visiems zinomas lietuviskas zodis.... :)
O todel, kad ir Lietuvos okupacija buvo kabutese!!!
O apie kokius ten simtus tukstanciu zmomiu kaulus pliurpat??? Apie zidu kaulus? Tai ne Sovietai del to kalti... Ir kiek zinau tremtiniu, tik keleta pasiliko LIetuvoje. Grizo, pasieme butus, pasalpas... Pardave tuos butus ir vel i Rusija-Sibira grizo. Kodel taip? Gal Sibiras jiems mielesnis?
tam yra googlas , bet jei dabar nezinai , vadinasi ir nereikia

Ir kodėl OKUPANTAI kabutėse? Čia iš maskvos namų rašai?
Ir ką tos karinio pramoninio kompleso gamyklos gamino - karinę produkciją, kurios nei valgysi, nei apsirengsi, nei butą apstatysi.O už patiektas žaliavas, degalus reikėjo apsimokėti pienu mėsa, dešromis ir t. t.Monkes biznis.
Na dar pamiršai kilometrines eiles į kurias žmonės pirmiausia atsistodavo, o tik po to eidavo žiūrėti ką galima gauti nusipirkti, ilgiausius deficitų sarašus, baimę ką nors ne taip ir ne vietoje pasakyti, mašinų kainas kurios kartais buvo didesnės nei namas, ir t.t. ir t.p.
Tiesa dar pamiršau paminėti tokį "menkniekį", kaip šimtus tūkstančių žmonių kaulų, dar ir dabar gulinčių Sibiro "kurortuose".
Tai va... Pamastykit ka Lietuvoje sukure Rusija. Pastatytos gamyklos, visa infrastruktura, nutiesti keliai, elektros tinklai, drenazines sistemos, pastayti miestai, padaryti parkai, zaliavu is viso neskaiciavo - dujos, metalai, kuras liejosi laisvai... Iki Ruso Lietuvoje buvo "kiaules uodega ir karves tesmuo". O "okupantams" atejus - stai kas buvo sukurta ir "okupantams" isejus - viskas buvo palikta uz dyka. :)
"Loftas"-kas cia per stebuklas?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų