Po apsilankymo bare vyrui prireikė 27 siūlių: jį puolė kantrybės netekusi moteris

Moteris teigė: „Aš nesu monstrė“, nepaisant to, kad bare nekaltą vyrą sužalojo stiklu. Vyrui prireikė 27 siūlių.

Jessica McMillan (23) neteko kantrybės ir dūrė stiklu 27 metų Ryanui Daviesui į veidą bare, kuris įsikūręs Velso pietuose. Po išpuolio R. Daviesui prireikė 27 siūlių, dėl kurių jis neteko darbo ir jam teko nutraukti santykius su savo sūnaus motina.

J. McMillan buvo nuteista kalėti 15 mėnesių, bausmė laikinai atidėta 18 mėnesių. Išėjusi iš Kardifo karūnos teismo ji pasakė: „Aš nesu monstrė“.

Ponas R. Daviesas sakė: „Aš praradau pasitikėjimą savimi ir turiu slėpti šį randą veido plaukais. Manau, kad dėl to negaliu susirasti darbo pilnu etatu“.

J. McMillan iš Niuporto neigė, kad piktybiškai sužalojo vyrą ir buvo pripažinta nekalta vasario mėnesį. Ji anksčiau prisipažino esanti kalta už mažesnį neteisėto sužalojimo nusikaltimą.

Nuteisdamas teisėjas Jeremy Jenkinsas pasakė: „Jūs išsiliejote ant pono R. Davieso. Jūsų rankoje tuo metu buvo taurė, su kuria smogėte jam.“

J. McMillan paskirta 18 mėnesių viešųjų darbų ir ji turės sumokėti aukai priemoką. Išėjusi iš teismo ji pasakė: „Aš nuoširdžiai nenoriu apie tai kalbėti. Svarbiausia, kad dabar turiu teistumą. Niekada nebebūsiu tuo, kuo norėjau būti. Aš planuoju stoti į universitetą, kad galėčiau vėliau ką nors veikti. Aš nesu monstrė, tačiau tokia jaučiuosi jau kelis mėnesius. Aš tiesiog noriu tęsti savo gyvenimą“.


Rašyti komentarą...
V
Vytas
2021-04-18 00:15:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodel mums rupeti turi kažkoks amerikos nuop.sa?! Gavo i snuki nuo mergos ir valio
Atsakyti
-2

P
Propo gan da
2021-04-18 00:27:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Soroso ziniasklaidos lngvistinis propagavimas
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų