Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
ar nepatiko teisybė tv trečiokam bijot prieš valdžią išsižiot,tai ir rodykit savo kvailus akvariumus ir kitą mėšlą.
@jooo Issiziojai . O ka pasakei ? Nuo ryto jau gatavas ?
Ruginienė nepripažįsta, kad dirba ir tarnauja kažkam tai ir tyčia uždarė sieną, nes sako "uždarėme ne šiaip sau, o dėl hibridinės atakos". Meluoja i akis ir šypsosi.
@Gintaras O balionus i Lietuva lukasenka leido kam ? Kad gyvenima Lietuvoje pagadinti ? Baltarusiai gyvena kaip sovietu sajungoje tai noretu ir cia Lietuvoje ta pati suda padaryti ?
"sprendzia" gi newykeliai :)
"sprendzia" gi newykeliai :)
tuoj Trampas lieps atidaryti sienas ir baigsis visas "aukštas lygis" pas psichinius ligonius
Lietuvaj menkute problema ir viskas neišpręndžiama.
Px tos furos.tegul stovi.svarbu sienos neatidarykit niekada.tegul batka nervuojasi.ir tranzitus uzdarykit traukiniais.
@Px Ir tada tikrai tavo žmoną rurins rusas
@. Ne tik žmoną, ir patį truktels
@. O tave autobuse dare ?
Alio! Grozio konkursas jau ivykes ir laikas pradėti sunku ir labai atsakinga darba. Pradzioje reikia isikalti I galva fakta, kad verslininkai buvo perspėti del pavoju, bet rizikavo.toliau reikia skelbti , kas yra nuveikta kontrabandos tyrime. Jei pirma problema yra likvidi, tai antra yra valdzios korupcijos faktas, kuris ir privedė prie sios krizės su dar labai neaiškia pabaiga.dar yra vienas baubas sinkevicius, kurio kalbos yra viskas apie ta pati per ta pati t.y. kaip greiciau isgelbeti verslininkus kurie imyne ten pat ,kur ir pats tik ka buvo.
Rauginiene yra neigali protiskai.Mazdaug 2-3 klases vaiko proto .Nesenai ,pries koki pusmeti ji pasake ,kad NESUPRANTA kodel alga turi skirtis Vilniuje ir Balberiskyje ????Turejo dar pasakyt kodel alga turi skirtis Sveicarijos ir kokioj Ganoj ?NEIGALUMO virsune .Mano 11 metu sunus ir tai supranta ,o ji ne.O kas liecia buvusi KGB agenta nuoseda ,tai isvis glusas pavartojes zalio narkomano atsiustu narkotiku isvis isdurnejo .Skambina Leninui ,buciuoja SVETIMOPS valstybes veliavas , zlugdo Lietuva .ir LABAI stengiasi sukelt 3 ;pasaulini kara .......kartu su zaliu niuchu .
@bbd/ P.S Kodel galvoju ,kad nuoseda buves KGB agentas tai atsakau .
CCCR laikais armijoje tarnavo VISI saukiamojo amziaus jaunuoliai .KARTOJU VISI ,isskyrus tuos kurie turejo balta bilieta ,t.y ,buvo VISISKI psichiniai ligoniai ,tie kurie buvo visiski ligoniai ,,,pvz. be kojos ,negalejo vaikscioti ir tttt. .ir tie kurie turejo teistuma arba 2 ar 3 vaikus .Nuoseda ,niposeda teistumo neturejo ,2 vaiku neturejo tuo metu ,ko gero fiziko neigalumo neturejo ,protisko taip pat .nes nebutu dirbes banke .Lieka 4 variantas kodel netarnavo armijoje . ....KGB agentu NEEME i armija -tai FAKTAS .
Nors labai abejoju jo protu ,nes protingas zmogus neskambintu Leninui ir ko gero nezlugdytu valstybes kurioje gyvena .
RUGINIENE,

kas vyksta:
> žemėtvarkoje:
peticijos . com/reikalavimas_del_valstybines_zemes_atlaisvinimo
> SANTAROS KLINIKOSE
> transporto įmonėse ir BIALORUSIJOS pasienyje?
Kai ši "šaunuolė" mūsų Ruginukė sukėlė chaosą 1000 sunkvežimių, galvojau kad rankovėj turi tūzą, o pasirodo net devinkės nebuvo ir kai šlapiais triusikais išlėkė į Islandiją, paiškėjo, kad reikėjo ir likti profsąjungose, nes vištukai aukštai neskraido.
@Mikis Ne 1000 ,bet gerokai daugiau musu furu , su PREKEM ir dar daug kitu valstybiu furu .
Jums Trampas pasakė atidaryti siena. Kuo laukiame???


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų