REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Likus kelioms savaitėms ik parlamento rinkimų Gruzijoje opozicijos lyderis Bidzina Ivanišvilis griežtai sukritikavo prezidentą Michailą Saakašvilį. „Iš tikrųjų Gruzijoje vyrauja autoritarinė sistema“, - pareiškė milijardierius interviu agentūrai AFP.

REKLAMA
REKLAMA

B. Ivanišvilis teigė esąs įsitikinęs, kad jo partijų koalicija „Gruzijos svajonė“ laimės spalio 1-ąją vyksiančius rinkimus. Kartui jis įspėjo, kad, „rimtų manipuliacijų“ atveju bus surengti masiniai protestai.

REKLAMA

„Mes galime į gatves išvesti milijoną žmonių“, - kalbėjo B. Ivanišvilis. Milijardierius, kurio turtas vertinamas 4,95 mlrd. eurų, patikino, kad jo partija „veiks pagal teisinius principus, taikiai ir nesileis į konfrontacijas“.

Valdančioji partija kaltina B. Ivanišvilį tarnaujant Rusijos, su kuria Gruzija nuo karo Pietų Osetijoje 2008 metų vasarą nepalaiko santykių, interesams. Milijardierius tuo tarpu yra už santykių normalizavimą. Jo nuomone, Gruzija negali leisti sau priešiškumo su didžiąja kaimyne šiaurėje. Todėl jis nekritikuoja ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino.

REKLAMA
REKLAMA

„Mes turėsime kalbėti su Rusija ir normalizuoti santykius, ir aš tam netrukdysiu, - sakė B. Ivanišvilis. - Kaip mes galime kritikuoti V. Putiną, kai turime M. Saakašvilį?“

B. Ivanišvilis teigė pradžioje rėmęs M. Saakašvilį, tačiau po brutalių jo veiksmų prieš opozicijos protestuotojus 2007-aisiais savo paramą nutraukė.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų