„Ledo lietus“ Rusijoje: žmonės priversti šildyti lauko virtuvėse, liko be elektros, vandens ir šildymo

Praėjus keturioms dienoms po „ledinio lietaus“ Primorės krašte be šviesos, vandens ir šildymo liko dešimtys tūkstančių žmonių. Iš pradžių, dėl ciklono pasekmių be elektros liko 150 tūkst. žmonių, įskaitant ir Vladivostoko bei Artemo gyventojus, o dar po paros, nuo sniego įlūžus elektrinės stogui, be šviesos liko dar 60 tūkst. žmonių. Į gydymo įstaigas dėl patirtų traumų kreipėsi apie 700 regiono gyventojų.

Dalis regiono gyventojų vis dar lieka be pagrindinių patogumų: vandens, šildymo ir elektros. Vietos avarinėms tarnyboms pavyko atstatyti kai kurių elektros pastočių darbą, tačiau be elektros sekmadienį vis dar buvo likę 41 gyvenvietė Primorėje, įskaitant 83,5 tūkst. žmonių Vladivostoke ir Arteme. Visiškai elektros tiekimą žadama atstatyti tik iki lapkričio 25-osios. Daugelyje nukentėjusių rajonų nėra vandens ir šildymo.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Ledo lietus“ Rusijoje

Žuvo žmogus, daugiau nei 600 patyrė traumas

Ledinio lietaus metu žuvo 60-metis benamis; jo kūną lapkričio 20-ąją Vladivostoke aptiko sušalusį į ledą. Labiausiai nukentėjusiuose rajonuose buvo įvesta nepaprastoji padėtis, rašoma „Meduza“.

Į gydymo įstaigas su įvairiomis traumomis kreipėsi daugiau nei 650 žmonių, rašoma „Gazeta“. Gyventojai skundėsi lūžtančiomis ir ant galvos krintančiomis šakomis, įvairių kūno vietų traumomis, patirtomis paslydus ant ledo. 

Vladivosto valdžia buvo priversta įrengti lauko virtuves ir laikino prieglobsčio punktus. Labiausiai nukentėjusiuose rajonuose taip žmonės gali gauti šilto maisto ir geriamo vandens – lapkričio 22-ąją visame mieste buvo įrengta 10 tokių virtuvių. Be to, miesto valdžia gyventojams dalija dujų balionus, kad būtų galima susišildyti būstus. Vaikams yra sudaromos sąlygos pasilikti vaikų darželiuose visą parą, jeigu jų namuose nėra elektros ir vandens.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų