Įtampa Honkonge kaista: verda mūšis su pavojingais ginklais – sulaikomi net vaikai

Įtampa Honkonge vis labiau kaista. Pirmą kartą policija paleido įspėjamuosius šūvius ir žmones vaikė vandens patrankomis. Sulaikyti 36 demokratijos šalininkai, kurių gretose – net vaikai.

Į Honkongo protestuotojus skriejo dūminės granatos ir guminės kulkos, o į pareigūnus – plytos bei padegamieji „Molotovo“ kokteiliai. Čia užirė tikras mūšis – bene įnirtingiausias per pastaruosius tris mėnesius.

Už demokratiją Honkonge kovojančių aktyvistų susirėmimai su pareigūnais trunka iki išnaktų. Per juos antrankiais policininkai sutramdo ir į areštines išveža apie 36 protestuotojus, kurių jauniausiam – vos dvylika.

Visgi, didžiausias pasipiktinimas kyla, kai jau sutemus riaušių policija pirmą kartą nuo šių Honkongą drebinančnių protestų pradžios vieną po kito paleidžia įspėjamuosius šūvius. Liudininkai tvirtina, kad pareigūnai taikosi ir į žmones.

Dabar Honkongo policijos vadams tenka aiškintis visam pasauliui. Jie tvirtina, kad imtis tokių priemonių pareigūnai buvo priversti. Esą kai policininkus puolė medinėmis ir metalinėmis lazdomis ginkluoti protestuotojai, jų gyvybei iškilo pavojus, tad šeši pareigūnai nukreipė į juos ginklus, o vienas paleido įspėjamuosius šūvius.

Po šių susirėmimų ligoninėse atsidūrė ir protestuotojai ir pareigūnai, tačiau tikslūs sužeistųjų skaičiai neskelbiami.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Honkonge protestuotojai susikibo į žmonių grandinę, praėjus 30 metų nuo Baltijos kelio


Rašyti komentarą...
P
Petras
2019-08-26 19:38:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikai protestuose - standartas spalvotu revoliuciju . Vaikai turi sedeti namuose, o ne pulti policija . Kinija pasake aiskiai , kad neleis JAV kistis i vidaus reikalus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų