Aštuonioliktąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kauno „Žalgiris“ (18/0), kuris išvykoje 100:65 (19:18, 28:22, 25:19, 28:6) nugalėjo Alytaus „Alytų“ (2/15).

Nors mačą keturiais taškais iš eilės pradėjo „Žalgiris“, tačiau jau netrukus šeimininkai pelnė paeiliui 10 taškų ir po Sauliaus Dumbliausko tritaškio rezultatas tapo „Alytaus“ naudai - 10:4. Po „Žalgirio“ minutės pertraukėlės Tomas Delininkaitis pataikė du tritaškius ir rezultatas tapo lygus - 10:10. Likusį kėlinio laiką komandos kovojo taškas į tašką, tačiau po Aleksandro Čapino dvitaškio „Žalgiris“ išsiveržė vienu tašku į priekį - 19:18.

Antrajame kėlinyje „Alytus“ pradėjo dažniau klysti ir po žalgiriečių Manto Kalniečio,

Martyno Pociaus, Pauliaus Jankūno metimų skirtumas padidėjo jau iki 14 taškų - 38:24. Bet „Alytus“ nesirengė paleisti varžovų ir po Aurimo Birgelio metimo skirtumas sumažėjo iki 6 - 37:43. Pabaigoje kauniečiai kelis sykius sėkmingai apsigynė ir po P.Jankūno metimo skirtumas po dviejų kėlinių buvo 7 taškai - 47:40.

Trečiąjį kėlinį spurtu 9-0 pradėjo „Žalgiris“ ir skirtumas šoktelėjo iki 16 taškų - 56:40. Nors „Alytus“ po Wiliamo Walkerio dvitaškio netrukus skirtumą sumažino - 48:58, bet „Žalgiris“ po Tado Klimavičiaus metimų įgijo jau 17 taškų persvarą - 72:55.

Ketvirtasis mačo kėlinys buvo tik formalumas. Po M.Pociaus dvitaškio skirtumas tarp komandų išaugo jau iki 23 taškų - 80:57. Šeimininkai ir toliau klydo, o po Mindaugo Kuzminsko metimo „Žalgiris“ atitolo jau iki 84:58. Kauniečiai ir toliau didino persvarą, o finalinė sirena paskelbė žalgiriečių pergale net 35 taškų skirtumu - 100:65.

„Alytus“: Aurimas Birgelis 17, Saulius Kazevičius 14, Saulius Dumbliauskas 12.

„Žalgiris“: Mindaugas Kuzminskas 18, Tadas Klimavičius ir Mantas Kalnietis (6 rez. perd, 6 atk. kam) po 13, Martynas Pocius 12, Trentas Plaistedas 11.