Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penktadienį Lietuvą apskriejo žinia apie garsaus šalies kovotojo Vitoldo Jagėlo areštą.

Penktadienį Lietuvą apskriejo žinia apie garsaus šalies kovotojo Vitoldo Jagėlo areštą.

REKLAMA

Lrt pranešė, kad dėl sportininko veiksmų pradėtas ikiteisminis tyrimas. Buvo įtariama, kad jis privačios Naujųjų metų sutikimo šventės metu galimai sužalojo dvi moteris, o vieną iš jų užpuolė peiliu

Visgi penktadienį apie 18 val, iš areštinės paleistas V.Jagėlo atskleidė kitokią įvykių versiją. Kaip V.Jagėlo teigė delfi žurnalistui Dainiui Sinkevičiui, konflikto metu jis gynė draugę bei save.

„Prie mano draugės priekabiavo, o man du kartus smogė į galvą, paskui puolė su peiliu, ką turėjau daryti – apsisukti ir išeiti?“ – sakė V.Jagėlo. V.Jagėlo taip pat pripažino, kad policijoje jam nustatė 1,09 promilės, tačiau po šio įvykio nusprendė daugiau nebevartoti alkoholio.

Pasak kovotojo, prie jo viena iš merginų kabinėjosi viso vakaro metu, o išvydus, kai vienas iš vakarėlio dalyvių priekabiauja prie jo draugės, prasidėjo konfliktas. V.Jagėlo sulaukė keletos smūgių į veidą, o tuomet atsakė tuo pačiu.

REKLAMA

Kaip teigė kovotojas, netrukus į kambarį nešina peiliu atėjo viena iš vakarėlio dalyvių ir laikė ašmenis nukreipus į kovotoją. 

Pasak kovotojo, žaizda atsirado tada, kai jis griebė už geležtės ir atėmė peilį. Kai V.Jagėlo su mergina išėjo iš vakarėlio, su jais susisiekė policija ir kovotojas buvo išvežtas į komisariatą. V.Jagėlo su savimi išsinešė ir peilį. Kaip teigė kovotojas, tam, kad nebūtų paslėpti įrodymai.

V.Jagėlo savo sąskaitoje turi 9 pergales, 1 lygiąsias ir 2 pralaimėjimus. Pastarąjį kartą jį ringe buvo galima pamatyti 2020 m. birželio 27 d. „KOK Classic“ turnyre.

Tada V.Jagėlo kovėsi pagal graplingo taisykles ir pasiekė lygiąsias prieš Klaidą Lukaševičių. Sportininkas dažniausiai kovoja pagal MMA taisykles ir jau seniai nėra patyręs pralaimėjimo kartėlio.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų