Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Melburne (Australija) buvo surengtas „UFC 243“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuriame paaiškėjo naujasis organizacijos čempionas.

Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Melburne (Australija) buvo surengtas „UFC 243“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuriame paaiškėjo naujasis organizacijos čempionas.

REKLAMA

Kiek daugiau nei 56 tūkst. sirgalių talpinančiame „Marvel“ stadione Israelis Adesanya antrame raunde nokautavo Robertą Whittakerį bei užsijuose UFC vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

I.Adesanya būtų užbaigęs kovą dar pirmame raunde, tačiau po vieno iš I.Adesanya smūgių parkritusį R.Whittakerį išgelbėjo nuskambėjęs raundo gongas.

Galiausiai darbą I.Adesanya užbaigė antrame raunde (3:33) – kovotojai keitėsi smūgių kombinacijomis, o sėkmingesnę atliko I.Adesanya, kuris privertė suklupti R.Whittakerį ir pribėgęs užbaigę kovą smūgių kruša.

Pasidžiaugęs pergale su savo komandos nariais bei šeima, I.Adesanya prakalbo ir apie kitą varžovą, kuriuo turėtų tapti pirmasis UFC vidutinio svorio kategorijos reitinge esantis Paulo Costa, sedėjęs visai netoli narvo.

REKLAMA

„Jūs žinote, kas bus kitas“, – į P.Costa kreipėsi I.Adesanya. „Jis geriau šiandien tegu nežengia į narvą, nes jis yra mano.

„R.Whittakeris prigavo mane su gražiu smūgiu, bet aš sugrįžau. Aš suvalgiau tai, tačiau grąžinau dvigubai. Jis buvo teisus: aš nekenčiu gauti smūgio. Tai kvaila. Aš esu stiprus ir protingas. Galiausiai, mano komanda ir aš buvome protingesni“.

„Nukeliu kepurę prieš I.Adesanya“, – kalbėjo R.Whittakeris. „Jis yra labai stiprus. Galvojau, kad man sekasi neblogai, bet tada gavau smūgį... Šiandien neiškovojau pergalės, tačiau aš niekur nedingstu“.

Dar prieš šią kovą I.Adesanya sužavėjo MMA sirgalius, kai surengė išskirtinį atėjimo į narvą šou.

28-erių metų R.Whittakeris nesikovė nuo 2018 metų birželio mėnesio. Dabar jis savo sąskaitoje turi 20 pergalių ir 5 pralaimėjimus, tuo tarpu UFC organizacijoje – 11 pergalių ir 3 pralaimėjimus. Tai buvo jo pirmoji nesėkmė po devynių iš eilės pergalių. Pastarosiose dvejose savo dvikovose jis teisėjų sprendimais du kartus įveikė Yoelį Romero.

REKLAMA
REKLAMA

30-metis I.Adesanya per karjerą yra iškovojęs 18 pergalių iš tiek pat galimų, tuo tarpu UFC narve jis kovoja dar tik mažiau ne dvejus metus, bet džiaugėsi jau septintąja pergale. Jis įveikė Robą Wilkinsoną, Marviną Vettorį, Bradą Tavaresą, Dereką Brunsoną, Andersoną Silvą, Kelviną Gastelumą ir dabar R.Whittakerį.

Visi „UFC 243“ turnyro rezultatai:

Israelis Adesanya įveikė Robertą Whittakerį nokautu (smūgiais) — Raundas 2, 3:33

Danas Hookeris įveikė Alą Iaquintą vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 30-26)

Sergejus Spivačas įveikė Tai Tuivasą smaugimo veiksmu („arm-triangle choke“) – Raundas 2, 3:14

Dhiego Lima įveikė Luke'ą Jumeau skirtingu teisėjų sprendimu (29-28, 28-29, 29-28)

Yorgan De Castro įveikė Justin Tafa via knockout (punch) – Raundas 1, 2:10

Jake'as Matthewsas įveikė Rostemą Akmaną vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 30-27)

Callanas Potteris įveikė Maki Pitolo vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 29-28)

Bradas Riddellas įveikė Jamie Mullarkey vieningu teisėjų sprendimu (29-27, 30-26, 30-26)

Megan Anderson įveikė Zarah Fairn smaugimo veiksmu („triangle choke“) – Raundas 1, 3:57

Ji Yeon Kim įveikė Nadia Kassem techniniu nokautu (smūgiais) – Raundas 2, 4:59

Khalidas Taha įveikė Bruno Silvą smaugimo veiksmu („arm-triangle choke“) – Raundas 3,

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų