Trečią pergalę „Challenger Tour“ serijos „Israel Open“ teniso turnyro Izraelyje vienetų varžybose iškovojo ir į pusfinalį pateko 25-erių metų Ričardas Berankis.

86-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje užimantis ir trečias pagal skirstymą šiame turnyre lietuvis penktadienį per 1 valandą ir 15 minučių 6:3, 6:3 nugalėjo šeštąjį reitingą turėjusį 31-erių rusą Konstantiną Kravčiuką (ATP-131) ir užsitikrino 40 ATP reitingo taškų bei 6275 JAV dolerių čekį.

R. Berankis dėl vietos finale kovos su Izraelio atstovu antrąja turnyro rakete 30-mečiu Dudi Sela (ATP-84), kuris ketvirtfinalyje 6:0, 6:1 sutriuškino kitą korto šeimininką 29-erių metų Amirą Weintraubą (ATP-197).

Turnyro Izraelyje prizų fondą sudaro 125 tūkst. JAV dolerių, o vienetų varžybų nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks ir 110 ATP reitingo taškų bei 18 tūkst. dolerių.