Pažintis su žalgiriečiais: boksininkas, netvarkingiausias ir ėdrūnas

Krepšinio sirgalių pamėgta „Žalgiris TV“ laidų rubrika #ArPažįstiŽalgirietį grįžta po trumpos pertraukėlės su nauju šmaikščių žalgiriečių klausimų-atsakymų rinkiniu.

Šįkart Kauno „Žalgirio“ krepšininkai turėjo įvardyti netvarkingiausią komandos draugą žaidėjų rūbinėje. Daugiausiai kartų paminėtas serbas Vasilije Micičius.

„Aš sėdžiu šalia „švaruolių“ vyrukų kompanijos, kuri mėgsta, kad jų daiktai būtų savose vietose“, – juokėsi Kevinas Pangosas.

Netrukus po „netvarkingiausiųjų“ temos „Žalgirio“ žaidėjai turėjo įvardyti daugiausia laiko prie telefono praleidžiančius komandos draugus. Atsakymai į šį klausimą varijavo nuo jaunųjų žaidėjų iki „nuolat telefonu kalbančio“ Axelio Toupane’o.

Bene vienodus atsakymus žalgiriečiai pateikė į klausimą, kuris iš komandos draugų valgo daugiausiai. Čia be konkurencijos laimėjo K. Pangosas, kurį kaip didžiausią ėdrūną įvardijo beveik visi kalbinti komandos draugai. Šia tema plačiau pasisakė ir kapitonas Paulius Jankūnas.

„Aišku, kad Kevinas. Jis daugiausiai valgo, viską maišo su viskuo. Nesvarbu, koks paros metas. Reiks su juo dirbti šiuo klausimu ir sutvarkyti jo mitybą“, – šypsojosi P. Jankūnas.

Klausimyno pabaigoje žalgiriečiai rinko geriausią komandos boksininką. Daugiausia balsų iš žaidėjų surinko Antanas Kavaliauskas, tačiau Edgaras Ulanovas ir Aaronas White‘as nepamiršo paminėti komandos fizinio rengimo trenerio ir buvusio boksininko – Nerijaus Navicko.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų