tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos rankinio rinktinė paskelbė išplėstinį 35 žaidėjų sąrašą 2022 metų Europos rankinio čempionatui Slovakijoje ir Vengrijoje.

Lietuvos rankinio rinktinė paskelbė išplėstinį 35 žaidėjų sąrašą 2022 metų Europos rankinio čempionatui Slovakijoje ir Vengrijoje.

REKLAMA

Pirmieji žaidėjai į rinktinės stovyklą rinksis jau gruodžio 26 dieną, o visas komandos pagrindas kartus dirbti pradės nuo sausio 2 dienos.

Šiuo metu vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Mindaugas Andriuška apgailestavo, kad situacija dėl Jono Truchanovičiaus čempionate vis dar lieka neaiški. Zaporožės „Motor“ ekipoje šį sezoną šiaulietis dėl kelio traumos kol kas nesužaidė dar nė vienerių rungtynių.

„Situacija nemaloni ir sunki. Žinau, kiek daug šis čempionatas jam reiškia ir kaip stipriai jis nori jame dalyvauti. Jonas šiuo metu dirba su medikais Ukrainoje ir laukiame žinių. Faktas, kad jo svarba rinktinėje yra milžiniška ir Jono indėlis į lemtingą pergalę prieš islandus buvo beprotiškai svarbus. Vis tik sveikata yra svarbiausia ir ja tikrai rizikuojama nebus“, – kalbėjo vyriausiasis rinktinės treneris M.Andriuška.

Prakalbus apie konkrečias pozicijas strategas pabrėžė, kad daug klausimų ir toliau išlieka linijoje. Būtent šios pozicijos žaidėjų trūkumą treneris akcentavo ir atrankos metu.

REKLAMA

„Niekas šioje situacijoje nepasikeitė. Turime patyrusį Tadą Stankevičių, kuriam natūralu, kad teks didelis krūvis. Nors šiuo metu jis žaidžia Lietuvoje, bet yra rungtyniavęs gerame lygyje užsienyje ir jo patirtis bus naudinga. Opcija yra ir Žanas Gabrielius Virbauskas, kuris gali kamšyti skyles praktiškai visose aikštės vietose.

REKLAMA

Taip pat pasikvietėme Povilą Babarską – jis gali priduoti jėgos gynyboje. Savąjį šansą parodyti save treniruotėse turės ir Džiugas Jusys. Ieškosime optimalaus sprendimo, kaip kuo stipriau užpildyti šią poziciją“, – teigė į čempionatą Lietuvos rinktinę išvedęs treneris.

Vis tik nemaloniausia procedūra, anot M.Andriuškos, laukia prieš pat čempionatą, kai reikės atrinkti galutinį devynioliktuką, kuris vyksta į Košicę.

„Yra dvidešimt keli žaidėjai, kurie savo prakaitu prisidėjo prie šio iškovoto kelialapio ir bus labai skaudu kažkuriems iš jų padėkoti už darbą, bet nesivežti į Slovakiją. Kai stojau prie rinktinės vairo vis tik turėjau tą branduolį žaidėjų, su kuriais dirbome, ir visi jie tapo svarbia šios rinktinės dalimi“, – apie sunkų sprendimą kalbėjo M.Andriuška.

REKLAMA

Vis tik šiuo metu treneris turi ir kuo pasidžiauti. Aidenas Malašinskas šiuo metu demonstruoja solidų žaidimą Čempionų lygoje ir jo vaidmuo rinktinėje išlieka labai svarbus.

„Aidenas kaip geras vynas, kuris su metais tik gerėja. Tai kaip jis dabar žaidžia Čempionų lygoje yra aukščiausias lygis. Džiugu, kad šioje pozicijoje turime ir šiuo metu labai gerai Vokietijoje atrodantį Beną Petreikį, tad su įžaidėjais viskas atrodo tvarkoje. Bet kokiu atveju mūsų žaidimas nėra vien tik apie Aideną, ar apie kažkurį kitą rankininką – esame komanda ir laimime bei pralaimime drauge“, – reziumavo strategas.

REKLAMA
REKLAMA

Europos čempionato kovas Lietuvos rankininkai pradės Sausio 13 dieną rungtynėmis su Rusija, vėliau lauks akistatos su Slovakijos ir Norvegijos rinktinėmis.

Išplėstinis sąrašas: E.Pelėda, M.Lapinskas, M.Urbonas, R.Bernatonis, Ž.G.Virbauskas, A.Malašinskas, P.Babarskas, B.Petreikis, V.Rašimas, G.Šmantauskas, G.Babarskas, L.Simėnas, L.Gurskis, J.Truchanovičius, D.Jusys, S.Plėta, R.Bubilevičius, D.Pukas, A.Montvilas, A.Stankūnas, B.Butkus, L.Palevičius, G.Morkūnas, M.Prancevičius, M.Lapiniauskas, V.Drabaivičius, D.Jovaišas, K.Antanavičius, D.Virbauskas, B.Pakalniškis, T.Rasakevičius, T.Stankevičius, L.Juškėnas, M.Dumčius, E.Grimuta.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų