VTB Vieningosios krepšinio lygos varžybų A grupės rungtynėse trečiadienį Lietuvos čempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ svečiuose po atkaklios kovos 64:66 (18:17, 20:12, 14:21, 12:16) turėjo pripažinti Kazanės „Uniks“ (Rusija) ekipos pranašumą.

„Lietuvos rytui“ (4 pergalės/3 pralaimėjimai) Martynas Gecevičius pelnė 24 taškus, Kenanas Bajramovičius surinko 16 taškų, o Milko Bjelica pridėjo 13 taškų.

Kazanės ekipoje (6/1) rezultatyviausiai žaidė Kelly McCarty. Jo sąskaitoje - 25 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai. Terrellas Lyday pelnė 18 taškų.

Po pirmųjų 10 žaidimo minučių „Lietuvos rytas“ pirmavo minimaliu skirtumu 18:17, o antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 11:1 ir 15-ąją min. įgijo 11 taškų pranašumą 29:18. Prieš ilgąją pertrauką vilniečiai pirmavo 38:29.

Antrojoje susitikimo pusėje Kazanės klubas ėmė vytis varžovus ir paskutinę trečiojo kėlinio minutę rezultatas tapo lygus 50:50. Ketvirtį dvitaškiu užbaigė M. Gecevičius (52:50). Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai išsiveržė į priekį 56:54, o netrukus padidino skirtumą iki šešių taškų 60:54. Likus žaisti 2 min., „Lietuvos rytas“ išlygino rezultatą 64:64. Pergalę „Uniks“ komandai išplėšė du baudų metimus, likus 1 min. 29 sek., pataikęs T.Lyday .

„Uniks“ A grupėje pakilo į pirmąją vietą, o „Lietuvos rytas“ žengia trečias.

Trečiadienį Vieningoje lygoje žaidžiamos dar trejos rungtynės.