Trečiadienį sužaistos dar trejos ULEB Eurolygos krepšinio turnyro aštuntojo turo rungtynės, kuriose keturi lietuviai pelnė 33 taškus.

Septintąją pergalę iškovojo A grupės lyderis Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA (Rusija) klubas, namuose 99:67 sutriuškinęs du lietuvius savo gretose turinčią grupės autsaiderę Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija) ekipą, kurią treniruoja Tomas Pačėsas.

R. Šiškauskas nugalėtojams pelnė 10 taškų, atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius. Per 21 minutę jis pataikė 3 dvitaškius iš 7 ir visus 4 baudų metimus.

Donatas Slanina į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 5 taškus, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 varžovo metimą, o Tomas Masiulis nebuvo registruotas rungtynėms.

Atakuojantis gynėjas iš Lietuvos per 31 su puse minutės pataikė 1 tritaškį iš 4 ir 1 dvitaškį iš 5.

Kitose A grupės rungtynėse penktąją pergalė iškovojo ir į trečią vietą pakilo Simo Jasaičio Vitorijos "TAU Ceramica" (Ispanija) komanda, savo aikštėje 75:64 nugalėjusi Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) ekipą su Arvydu Macijausku, kuri patyrė ketvirtąją nesėkmę ir smuktelėjo į ketvirtąją poziciją.

S. Jasaitis šeimininkams pelnė 4 taškus ir atkovojo 3 kamuolius. Per pusseptintos minutės jis pataikė 2 dvitaškius iš 3.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs A. Macijauskas pelnė 14 taškų, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį. Per nepilnas 28 minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 3, 3 dvitaškius iš 5 bei realizavo visus 5 baudų metimus:

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija) 8 1 7 534:687

Vienintelėse C grupės, kurioje pirmauja visus šešis susitikimus laimėjęs absoliutus lygos lyderis bei Eurolygos nugalėtojo titulą ginantis Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) klubas su Šarūnu Jasikevičiumi, rungtynėse trečiadienį Roano "Chorale" (Prancūzija) komanda namuose 84:81 įveikė Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) penketuką:

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 7 7 0 620:532
2. "AXA FC Barcelona" (Ispanija) 7 5 2 535:485
3. Madrido "Real" (Ispanija) 7 5 2 554:485
4. Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) 7 4 3 539:550
5. Belgrado "Partizan Igokea" (Serbija) 7 3 4 548:573
6. Roano "Chorale" (Prancūzija) 8 3 5 661:721
7. Romos "Lottomatica" (Italija) 7 1 6 549:586
8. Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) 8 1 7 522:575

Likusios šešerios aštuntojo turo rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį.