Tauragės „Tauro“ futbolininkai iškovojo pirmąjį tašką „SMScredit.lt A lygoje“, nors arčiau pergalės rungtynėse su autsaideriu buvo Alytaus „Dainava“. Dvi paskutines pozicijas turnyro lentelėje užimančių komandų dvikova Tauragėje baigėsi be įvarčių.

Realiausias progas įmušti „Dainava“ turėjo rungtynių pabaigoje. 83-iąją minutę iš baudos aikštelės vidurio į vartus nepataikė Martynas Biržinis, o 88-ąją min. vienas prieš vartus atsidūręs Darius Cibulskas sudelsė, ir jo smūgį blokavo „Tauro“ gynėjas.

Pirmajame kėlinyje buvo žaidžiamas gana atviras futbolas, bet progų sukurta nedaug. Pirmoje kėlinio pusėje bene didžiausią pagyvėjimą aikštėje sukėlęs epizodas buvo teisėjo klaida – Saulius Atmanavičius vietoj geltonos kortelės „Dainavos“ puolėjui Kęstučiui Balčiūnui parodė raudoną, bet labai greitai savo paties neapdairumą pastebėjo, ir aikštėje liko visi 22 futbolininkai.

Kėlinio viduryje alytiškiai perėmė iniciatyvą ir surezgė kelias atakas, kurių baigmėje progų smūgiuoti į vartus turėjo ir K.Balčiūnas, ir Artūras Juchno. „Tauras“ bandė kontratakuoti, bet ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant 0:0.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Alytiškiai atakavo, „Tauras“ bandė kandžiotis kontratakuodamas. Tauragiškių vartams grasinti mėgino A.Juchno, Renaldas Stankevičius, D.Cibulskas. „Tauras“, sėkmingai įžaidęs baudos smūgį, sukūrė galimybę smūgiuoti Lukui Bielskiui, o komandos debiutantas iš Rusijos Maksimas Lukaševičius baudos aikštelėje nesuvaldė kamuolio, kurį gavo iš Simono Babiliaus. Rungtynių pabaigoje Fortūna šypsojosi „Taurui“ - lygiosios.

Tauragės „Tauras“ - Alytaus „Dainava“ 0:0.

„Tauras“: M.Matuzas, M.Lėkis, L.Artimavičius, C.Vacca, R.Kuzinas, J.Meištininkas (56 min. N.Cosentini), I.Tvalavadzė, L.Bielskis (83 min. D.Malkevičius), L.Martišauskis, S.Babilius, M.Kižys (59 min. M.Lukaševičius).

„Dainava“: A.Dubickas, D.Padaigis, A.Mikaitis, D.Gunevičius, N.Bartkevičius, A.Juchno, D.Cibulskas, S.Keita, M.Atmanavičius, A.De Freitasas (69 min. M.Biržinis), K.Balčiūnas.

Teisėjai S.Atmanavičius, V.Gerasimovas, T.Domarkas.

Geltonos kortelės: L.Artimavičius (71); K.Balčiūnas (18), D.Gunevičius (84).

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

9. „Tauras“ 7 0 0 7 4:16 1

Rezultatyviausi žaidėjai: G.Alaverdašvili („Šiauliai“) - 8 įvarčiai, E.Razulis („Atlantas“) - 7, N.Valskis („Sūduva“) - 6.