„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Burnley“ futbolininkus ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Anthony Martialis 15-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Bruno Fernandesas 17-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau Nickas Pope atrėmė kamuolį.

Harry Maguire‘as 37-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką.

Visgi teisėjas užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė. Edinsonas Cavani 52-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau N.Pope dar kartą atrėmė kamuolį.

Paulis Pogba 71-ąją minutę atliko galingą smūgį dešine koja vienu lietimu iš tolimos distancijos ir nuginklavęs vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Tai buvo pirmas kartas per 1221 dienas, kai „Manchester United“ pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.