Stipriausioje Izraelio lygoje Džiugas Bartkus dar kartą (ketvirtą kartą iš eilės) išlaikė sausus vartus, bet šįkart jo atstovaujamas Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ klubas nelaimėjo. Rungtynės su Netanijos „Maccabi“ pasibaigė be įvarčių 0:0.

Kirjat Šmonos klubas nesugebėjo laimėti šių rungtynių, nors varžovai nuo 63 minutės liko žaisti dešimtiese.

Po šių lygiųjų „Hapoel Ironi“ ekipa vis dar nėra patyrusi pralaimėjimų. Per septynias rungtynes Kirjat Šmonos miesto klubas laimėjo keturis kartus ir tris kartus sužaidė lygiosiomis, o Dž.Bartkus per tiek rungtynių praleido vos du įvarčius. Visgi, po šių lygiųjų „Hapoel Ironi“ ekipa su 15 taškų nukrito į antrą vietą, o juos tašku aplenkė Petah Tikvos „Maccabi“ klubas, sužaidęs vienomis rungtynėmis daugiau.

Antroje pagal pajėgumą Belgijos lygoje užtikrintą pergalę iškovojo Tomas Švedkauskas su „Lommel“ klubu. Lietuvis išlaikė sausus vartus, o jo ekipa net 4:0 nugalėjo RWDM ekipą. Po šios pergalės „Lommel“ ekipa su 18 taškų užima trečią vietą lygoje.

Ukrainos „Premier“ lygoje Danielis Romanovskij žaidė startinėje Donecko „Olimpik“ komandos sudėtyje, tačiau išvykoje 1:2 pralaimėjo „Inhulets“ klubui. Šiose rungtynėse D.Romanovskij gavo geltoną kortelę (46 min.), o 62 minutę buvo pakeistas.

Italijos „Serie A“ lygoje vartininkas Titas Krapikas liko ant atsarginių suolo, o jo atstovaujamas „Spezia“ klubas išvykoje sužaidė 2:2 su „Cagliari“ klubu.

Italijos „Serie B“ lygoje vartininkas Marius Adamonis liko ant atsarginių suolo, o lietuvio atstovaujamas „Salernitana“ klubas išvykoje 1:0 nugalėjo „Cosenza“ ekipą.