UEFA Tautų lygos rungtynės tarp Šveicarijos ir Ispanijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1.

Remo Freuleris 26-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Šveicarijos rinktinę į priekį 1:0.

Fabianas Ruizas 38-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas.

Ferrano Torreso per pridėtą pirmojo kėlinio laiką smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Sergio Ramosui antrojo kėlinio pradžioje nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Sergi Roberto 77-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai gynėsi sėkmingai ir ataka nutrūko.

Netrukus Nico Elvedi 79-ąją minutę už pražangą prieš varžovą buvo nubaustas raudona kortele ir Šveicarijos rinktinė liko rungtyniauti dešimtyje. Visgi S.Ramosui dar kartą nepavyko pasižymėti nuo vienuolikos metrų atžymos.

Gerardas Moreno 89-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išplėšė lygiąsias 1:1.