UEFA Supertaurės mače – „Bayern“ triumfas po pratęsimo

Ketvirtadienio vakarą UEFA Supertaurės rungtynėse pergalę šventė Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris po pratęsimo 2:1 įveikė „Sevilla“ ekipą.

Įvarčio šventimas. (nuotr. SCANPIX)

Budapešte vykęs mačas intensyvia sparta prasidėjo iškart. „Bayern“ surengė kelias pavojingesnes atakas, bet atlikti itin pavojingų smūgių nepavyko.

Tačiau „Sevilla“ čia pat surengė atsaką, o teisėjas užfiksavo baudos aikštelėje Davido Alabos pražangą ir skyrė 11 metrų baudinį į „Bayern“ vartus, kurį sėkmingai realizavo Lucas Ocamposas.

Vokiečiai netrukus surengė kelis pavojingu atsakymas. Iš pradžių Thomasas Mulleris vos nenukreipė kamuolio į vartus, o 26 minutę Benjaminas  Pavardas po to paties Th. Mullerio perdavimo pavojingai smūgiavo iš gana patogios pozicijos, bet kamuolys praskriejo virš vartų.

Robertas Lewandowskis pavojingai smūgiavo į vartus, o netrukus sukūrė pavojingą situaciją ekipos draugui Leonui Goretzkui, kai šiam atmetė kamuolį ir saugas užtikrintai iš maždaug 10 metrų pelnė įvartį.

Praėjus 8 minutėms po pertraukos R. Lewandowski ir pats pasiuntė kamuolį į vartus, bet jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Vokiečiai didino presingą nuolat, bet  „Sevilla“ sėkmingai žaidė gynyboje, o susitikimo pabaigoje patys turėjo idealią progą išsiveržti į priekį. Youssefas En Nesyri greitos kontratakos metu iššoko vienas prieš vartininką Manuelį Neuerį, bet šis atrėmė smūgį ir nukreipė kamuolį už galinės linijos.

Pagrindinis laikas pasibaigė 1:1, tad komandos žaidė pratęsimą.

Jį pavojingiau pradėjo Sevilijos ekipa, surengusi išpuolį, vis dėlto pirmojo pratęsimo kėlinio pabaigoje įvartį pelnė  „Bayern“, kai po kampinio Davidas Alaba smūgiavo į vartus, smūgį vartininkas atlaikė, bet antru bandymu Javi Martinezas išvedė bavarus į priekį.

Per kitas 15 minučių rezultatas  nepakito,  „Bayern“ turėjo šansų ir pelnyti dar vieną įvartį, tačiau galutinis teisėjo švilpukas paskelbė jų pergalę rezultatu 2:1.