Barselonos „Barcelona“ klubas su Šarūnu Jasikevičiumi Ispanijos čempionato starte iškovojo sunkią pergalę. Katalonai rezultatu 89:86 (18:23, 27:21, 26:22, 18:20) įveikė Burgoso „San Pablo“ komandą.

Mačas atkakliai klostėsi daugmaž visų rungtynių metų.

Likus kelioms minutėms ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar pirmavo 86:81, tačiau teisėjai  Š. Jasikevičiui skyrė techninę pražangą, o dar po kelių akimirkų svečių gynėjas Alexas Renfroe ir rezultatą išlygino – 86:86.

Lemiamoje atakoje kamuolys buvo Adamo Hangos rankose, prieš kurį varžovai prasižengė. Šis pataikė tik vieną baudos metimą.

Šansą išplėšti pergalę turėjo "San Pablo“, bet lemiamos atakos metu svečiai užsidirbo pražangą puolime, o už parodytas emocijas komandos strategui Joanui Penarroya buvo skirta diskvalifikacine pražanga.

A. Abrinesas tada realizavo dvi baudas ir įtvirtino katalonų pergalę.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 3/4 dvit., 4/6 trit., 10 atk. kam., 35 naud. bal.) ir Alexas Abrinesas po 22 (5/6 trit.(, Pierre'as Oriola 20 (10 akt. kam.), Nickas Calathesas 7, Brandonas Daviesas 6.

„San Pablo“: Vitoras Benite 18, Kenas Hortonas 17, Dejanas Kravičius ir Jordanas Sakho po 9.