Ketvirtadienį Norvegijoje vykusiose UEFA Europos lygos atrankos antrojo etapo rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ 1:3 nusileido savo šalies lygoje spindinčiai „Bodo Glimt“ ekipai ir baigė šių metų pasirodymą Europos turnyruose.

Lietuviai pirmieji praleido įvarti po šiurkščios klaidos gynyboje, kai vartininkas Martinas Berkovecas griūdamas nepagavo kamuolio, o įvartį į tuščius vartus 20-ą minutę įmušė Philipas Zinckernagelis.

„Žalgirio“ viltis pakovoti dėl pergalės atgaivino Livu Antalis, kuris 26-ą minutę po puikaus Franciso Keyremeho perdavimo nukreipė kamuolį į varžovų vartus ir išlygino rezultatą – 1:1.

Visgi norvegai labai greitai susigrąžino turėtą minimalų pranašumą, kai 32-ą minutę po kampinio įvartį įmušė Victoras Boniface‘as.

Pergalę „Bodo Glimt“ komandai įtvirtino Fredrikas Bjorkanas, 81-ą minutę pelnęs trečiąjį įvartį.