Amerikiečių tempiamas „Rytas“ nusileido „Panathinaikos“

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai patyrė pralaimėjimą pasiruošimo sezonui cikle  namie nusileista Eurolygoje rungtyniausiančiai Atėnų „Panathinaikos“.

Rungtynių akimirkos (Roko Lukoševičiaus nuotr.)
53

Graikai buvo stipresni 75:67 (22:19, 19:12, 23:14, 11:22).

„Rytui“ šiose rungtynėse du amerikiečiai – Demetriusas Jacksonas ir Andrew Goudelockas surinko daugiau nei pusę visų taškų. Pirmasis sumetė 24, antrasis 19 taškų.

(53 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Draugiškos rungtynės: „Rytas“ – „Panathinaikos“

„Rytas“ prieš varžovus tik pačioje rungtynių pradžioje. Vilniečiai neblogai pradėjo rungtynes ir po pirmo kėlinio atsiliko tik 19:22.

Tačiau antrame kėlinyje graikai surengė spurtą 9:0 ir atitrūko dviženkliu skirtumu. Antrą mačo pusę Nemanja Nedovičiaus vedamas „Panathinaikos“ dar kartą truktelėjo į priekį 7:0 ir susikrovė triuškinamą dvidešimties taškų pranašumą.

Ketvirtame kėlinyje „Panathinaikos“ rėmėsi atsarginiais žaidėjais ir „Rytui“ pavyko sumažinti atsilikimą.

Po D.Jacksono dvitaškio ir A.Goudelocko tolimo šūvio atsilikimas mažėjo iki 61:66. Vis tik po minutės pertraukėlės „Panathinaikos“ pelnė penkis taškus be atsako ir susigrąžino dviženklę persvarą. „Rytas“ dar bandė kabintis, bet Graikijos čempionai išsaugojo pergalę.

Oficialų sezoną vilniečiai pradės šeštadienį.

„Rytas“: Demetriusas Jacksonas 24, Andrew Goudelockas 19, Rokas Gustys 8, Arnas Butkevičius ir Martynas Echodas – po 6.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 18, Georgios Papagiannis 9.