Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykęs mūšis tarp „Barcelonos“ ir Madrido „Atletico“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Diego Costa 11-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Barcelona“ išsiveržė į priekį 1:0.

Saulis 19-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Lionelis Messi antrojo kėlinio pradžioje taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir vėl persvėrė rezultatą katalonų naudai 2:1.

Diego Costos 56-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Saulis 62-ąją minutę antrą kartą iš eilės sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 2:2.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Arturo Vidalis 71-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir ataka nutrūko.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias, kurios itin palankios lentelėje ir taip pirmaujančiam Madrido „Real“.

Beje, L. Messi šiame mače įmušė 700-ąjį savo įvartį profesionalioje karjeroje.