Kitame antradienio aštuntfinalio mače UEFA Čempionų lygoje nugalėtojas nepaaiškėjo. Rungtynės Italijoje tarp vietos „Napoli“ ir „Barcelona“ klubų baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Napoli“ pirmajame kėlinyje supančiojo svečius iš Barselonos ir neleido jiems žaisti savojo žaidimo. Maža to, dar ir pelnė įvartį, kai slystelėjus vienam iš svečių gynėjui „Napoli“ išbėgo į greitą ataką.

Tikslaus perdavimo 30 minutę sulaukęs Driesas Mertensas turėjo laiko prisitaikyti ir maždaug nuo baudos aikštelės linijos stipriu ir tiksliu smūgiu nuginklavo Marką Ter Stegeną. Saugas Lorenzo Insigne dar galėjo rezultatą kiek vėliau padvigubinti, bet jo smūgis buvo kiek netikslus.

„Barcelona“ rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje, kai po Nelsono Semedo savalaikio perdavimo puolėjas Antoine Griezmannas nukreipė kamuolį į vartus.

Vos po keturių minučių L.Insigne turėjo gerą progą vėl išvesti šeimininkus į priekį, bet dar sykį puikiai sužaidė „Barcelona“ vartų sargas. Mačą svečiai dar užbaigė dešimtyje, nes už antrąją geltoną kortelę iš aikštės 89 minutę buvo išvarytas Arturo Vidalis.

Iki finalinio teisėjo švilpuko rezultatas nepakito ir „Barcelona“ įgijo šiokį tokį pranašumą, dėka įvarčio svečiuose, prieš atsakomąjį mačą Barselonoje.