Kauno „Žalgiris“ (9/14) iškovojo itin svarbią pergalę Eurolygoje prieš tiesioginį varžovą. Kauniečiai namuose 94:69 (22:17, 24:20, 23:11, 25:21)  įveikė Pirėjo „Olympiacos“ (9/14) klubo krepšininkus.

„Žalgiris“ mače vertėsi be susirgusio Jocko Landale‘o. Bet net ir be jo sugebėjo ne tik laimėti, bet tai padaryti reikiamu skirtumu, kadangi pirmajame mače Pirėjuje pralaimėjo devynių taškų skirtumu, tad dabar kauniečiai turi tarpusavio pranašumą.

Kauniečiai puikiai metė iš toli, kai pataikė net 14 tritaškių iš 22 (63,6proc.). Taip šį Eurolygos sezoną Žalgiris" taikliai dar nebuvo atakavęs iš toli.

Abi komandos lygiai pradėjo mačą ir keitėsi rezultatyviomis atakomis. Vis dėlto „Žalgirio“ gretose po taiklaus Edgaro Ulanovo tritaškio ir Martino Gebeno dvitaškio kauniečiai atitrūko 15:11. „Olympiacos“ keliais tolimais metimais bandė vytis, bet „Žalgiris“ demonstravo solidų puolimą ir pirmavo 22:17.

Antrajame kėlinyje kauniečiai įjungė aukštesnę pavarą ir po K.C.Riverso tolimų metimų bei kelių sėkmingų Luko Lekavičiaus ir Thomaso Walkupo metimų „Žalgiris” atitrūko net iki 34:20. Kėlinio antroje pusėje vaizdas aikštelėje nepakito, kadangi kauniečiai sėkmingai valdė žaidimą ir neleido „Olympiacos“ priartėti – 46:37.

Po pertraukos kauniečiai jautėsi dar labiau lyg ant sparnų. Artūras Milaknis kelis sykius pataikė iš toli, prisidėjo kiti žaidėjai, o puiki gynyba leido susikrauti jau septyniolikos taškų persvarą – 62:47.  Trečiajame kėlinyje šeimininkai tik krovėsi solidžią persvarą, o „Olympiacos“ nepajėgė į tai rimčiau atsakyti. Kėlinuką kauniečiai laimėjo dvylikos taškų skirtumu.

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas per daug nepakito. Nikola Milutinovas ar „Olympiacos“ gynėjai kartais pabandydavo kiek tempti komandą, bet „Žalgiris“ tiesiog buvo per stiprus. Visada sėkmingai atsakydavo rezultatyviomis atakomis, išvengdavo duobių ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 94:69.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 19, Thomasas Walkupas (5 rez. perd.), K.C.Riversas (4/5 trit.) ir Martinas Gebenas – po 12, Lukas Lekavičius ir Edgaras Ulanovas (6 rez. perd.) – po 11.

„Olympiacos“: Aleksandras Vezenkovas 15, Augustine’as Rubitas 10, Wade’as Baldwinas 9, Nikola Milutinovas 8 (13 atk. kam.).