Besibaigiant atrankos ciklui, Čekijos ir Prancūzijos rinktinės užsitikrino kelialapius į 2020 metais vyksiantį Europos čempionatą.

Prancūzai rezultatu 2:1 nugalėjo Moldovos rinktinę ir likus vienerioms rungtynėms grupėje nebenukris žemiau antros vietos.

Tiesa, Didiero Deschampso auklėtiniams šiame susitikime nebuvo lengva, kadangi Moldova labai greitai išsiveržė į priekį, kai 9-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė klaikia klaida pasinaudojęs Vadimas Rata.

Dar 35-ą minutę prancūzai išlygino rezultatą, kai vartininką nuginklavo gynėjas Raphaelis Varanas. Pergalę besibaigiant rungtynėms išplėšė Olivieris Giroud, kuris 79-ą minutę realizavo vienuolikos metrų baudinį – 2:1.

Kelialapį į Europos čempionatą užsitikrino ir Čekijos rinktinė, kuri rezultatu 2:1 įveikė Kosovą.

Visi įvarčiai šiose rungtynėse krito antrajame kėlinyje, o pirmieji į priekį išsiveržė Kosovo rinktinės futbolininkai, kai 50-ą minutę Atdhe Nuhiu pasižymėjo iš sudėtingos pozicijos.

71-ą minutę čekai išlygino rezultatą, kai Alexas Kralas technišku smūgiu vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus. 79-ą minutę A.Kralas perdavė kamuolį Ondrejui Celustkai, kuris pelnė dar vieną įvartį ir taip padovanojo savo rinktinei ne tik pergalę, bet ir bilietą į pagrindinį turnyrą.