Valverde nesijaudina dėl Messi ateities: žmonės linkę neteisingai interpretuoti jo žodžius

„Barcelona“ treneris Ernesto Valverde teigia nė kiek nesijaudinantis dėl Lionelio Messi ateities katalonų gretose ir jo atsidavimo šiam klubui.

L. Messi (nuotr. SCANPIX)

Neseniai paaiškėjo, kad argentiniečio kontrakte yra įtraukta galimybė priešpaskutiniame numatytame sezone palikti komandą nemokamai.

Jo kontraktas su „Barcelona“ galioja iki 2021 metų vasaros, tačiau klubo vadovai jau dabar nekantrauja jo sutartį pratęsti ilgesniam laikotarpiui.

Visgi neseniai pats L. Messi pareiškė, kad jis nenori ilgalaikio kontrakto tik dėl to, kad būtų klube. Jo teigimu, jo nedomina pinigai, tačiau jis nori būti laiminčioje komandoje. Bet net ir po tokių pareiškimų E. Valverde visiškai nesijaudina.

„Nenorėjau skaityti jo interviu. Aš žinau, ką jis turi pasakyti. Jis save išreiškia natūraliai, o žmonės yra linkę neteisingai interpretuoti jo žodžius.

Viską, ką jis pasako, žmonės yra linkę išnarstyti po kauliuką ir suteikti naujas reikšmes jo žodžiams. Manau, kad jis tiesiog bandė viską išreikšti natūraliai, nemanau, kad yra pagrindo mums nerimauti.

Nemanau, kad yra kokių nors abejonių dėl jo ateities. Tai klubas sprendžia, kuriuos žaidėjus pasiliks, o kurių – ne. Bet nemanau, kad dėl to yra kokių nors abejonių. Bent aš jokių abejonių neturiu“, - teigia E. Valverde.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų