Karšta? Lietuvis bolide visą savaitgalį važiuoja prie +80°C

Lietuvos autosporto istoriją perrašantis dvyliktokas iš Tauragės – Rokas Baciuška – jau spėjo apšilti padangas pasaulio ralio-kroso čempionate. Tiesa, lenktynininkas spėjo ir dingti, tačiau jau šį savaitgalį įvyks ilgai lauktas jo sugrįžimas.

Prieš porą mėnesių su nauja lietuvių suburta komanda pasaulio pirmenybėse startavęs Rokas sudalyvavo dvejuose etapuose, tačiau vėliau, kaip sako pats, „viltys subliuško lietuviškose intrigose“ ir tauragiškis liko be komandos.

TV6 žiūrovai kaip reikiant pasigedo R. Baciuškos pavardės pasaulio ralio-kroso čempionato transliacijose, tačiau prabėgus trims savaitėms jis grįžta. Tiesa, su kita, prancūzų suburta komanda.

Naujuoju Renault Megane RSRX automobiliu jau ketvirtadienį treniruotis pradėsiantis Rokas lankėsi tv3.lt studijoje, kur papasakojo, kokie didžiausi iššūkiai laukia naujoje komandoje, kas nutiko su senąja ir kaip jam pačiam sekasi lenktyniauti bei sėkmingai baiginėti mokyklą.

Įdomu tai, kad Lietuvoje siaučiant dar neregėtiems karščiams, Rokas kukliai šyptelėjo – jis prie jų jau tikrai spėjo priprasti.

REKLAMA

Kaip sako pats lenktyninkas, visą savaitgalį (nuo ketvirtadienio iki sekmadienio) jis kasdien trasą išbando bent po keturis kartus.

Kiekvieną kartą temperatūra automobilyje pasiekia apie 70-80 laipsnių karščio.

„Jautiesi kaip po geros rusiškos, na, realiai, bet kokios pirties“, – juokiasi talentingasis R. Baciuška.

Visą pokalbį rasite teksto viršuje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų