Vyrai nemėgsta...

...medžiotojų

Tokios moterys turi vienintelį tikslą − kuo greičiau apsukti vyrui galvą ir už jo ištekėti. Tikslui pasiekti tinka visos priemonės, todėl ir stengiasi būti žavi, švelniai koketuojanti būtybė, skrupulingai besirūpinanti savo išvaizda ir drabužiais.

Tačiau tik pasiekusi tikslą, neatpažįstamai pasikeičia − gražuolė virsta pačia paprasčiausia nevala, kurioje buvusio seksualumo nebesurasi nė su žiburiu.

...egoisčių

Nepakenčia jokių prieštaravimų ir mano, jog ji − pasaulio centras. Jos nesiskaito su kitų žmonių nuomone. Tai tik save mylinti moteris, besilaikanti principo − tu man, aš − tau ir iš gyvenimo sugebanti gauti visko, ko tik jai prireikia.

Egoistė apdairi, mokanti manipuliuoti vyrais, jai nesunku seksą panaudoti saviems interesams. Vyrai, gyvenantys su tokiomis moterimis, labai greitai praranda savąjį „aš“, pradeda nekęsti ne tik savęs, bet ir jų.

...patogiųjų

Ji spėja viską − būti pavyzdinga žmona, puikia šeimininke, gera mama. Jos namai išblizginti, ant stalo garuoja pietūs ir vakarienė. Tokio tipo moteris kantri, pasinėrusi į rutiną ir dėl ramybės bei darnos šeimoje, sugeba atleisti bet kokias nuoskaudas.

Intymus gyvenimas taip pat lyg ir sutvarkytas – „vedybinė pareiga“ atliekama kaip neišvengiama būtinybė. Tokios „patogios“ moters vyras paprastai nepalieka, tačiau slapčia nepraleidžia progos nuklysti į šoną.


Rašyti komentarą...
h
hm
2010-11-29 14:51:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasijutau, kad esu viena is aprasytu tipu..
Atsakyti
0

r
rasa
2010-12-14 20:31:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne tu viena taip pasijutai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų