Ketvirtadienį Latvijos sostinėje vyko VII tarptautinis lengvaatlečių turnyras "Riga-2003", kuriame dalyvavo daugiau nei 100 sportininkų iš dešimties šalių. Trijų rungčių nugalėtojais šioje varžybose tapo Lietuvos atstovai.

Vyrų 800 m bėgimo distancijoje pirmas buvo Mindaugas Narbutas (1 min. 48,80 sek.), aplenkęs airį Jamesą Nolaną (1:49,37) bei anglą Timą Alexanderį (1:49,47).

Šuolių į tolį varžybas laimėjo Vytautas Selikas (7,65 m), aplenkęs latvius Andrejų Tolstiką (7,56 m) bei Janį Karlivaną (7,49 m).

Moterų ieties metimo rungtyje įrankį toliausiai - 56,73 m - nusviedė Indrė Jakubaitytė. Antrąją vietą užėmė Latvijos sportininkė Ilzė Gribulė - 53,82 m.

Moterų šuolių į tolį varžybose trečioji vieta - 5,90 m - atiteko Agnei Sublinskaitei. Toliausiai šoko latvė Liga Kliavinia (6,37 m), o antrąją vietą užėmė anglė Rebecca White (6,26 m).