Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį ketvirtadienį (04.03) klubo “Gravity” scenoje “G&G Sindikato” narys DJ Mamania gros su DJ Supacide, kurį yra pavadinęs vienu iš savo mokytojų. Praleidęs galybę laiko su vienu iš praėjusių metų Lietuvos didžėjų čempionato komisijos nariu Supacide, Mamania teigia daug ko iš jo išmokęs.

REKLAMA

“Planuojame groti trim patefonais ir vienu sepleriu. Kitaip nei kituose vakarėliuose, neketiname atgroti po tris valandas ir viskas. Abu su Supacide grosime vienu metu gyvais semplais papildydami vienas kito programą. Taip groti yra įdomiau ir gyviau”, - apie “Wildstyle” programą kalbėjo DJ Mamania. Hip-hopo muzikos vakarėlyje taip pat pasirodys vienas garsiausių “beatboxerių” Baltijos šalyse Def One.

REKLAMA
REKLAMA

“Bravo” statulėle apdovanotas didžėjus pasakoja, kad “Gravity” klube hip-hopo muzikos vakarėlius norėtų rengti nors kartą per mėnesį. Paklaustas apie savo darbus įrašų studijoje, Mamania atsakė, kad dabar dirba prie naujos savo demonstracinės juostos “mixtape” ir naujo “G&G Sindikato” albumo.

Iš karto po vakarėlio “Wildstyle”, Mamania neketina ilsėtis, o skubės į autobusą, kuriuo vyks į Talino klube “Hollywood” vyksiantį grupės “Looptroop” koncertą.

“Gravity News”

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų