Šį ketvirtadienį (04.03) klubo “Gravity” scenoje “G&G Sindikato” narys DJ Mamania gros su DJ Supacide, kurį yra pavadinęs vienu iš savo mokytojų. Praleidęs galybę laiko su vienu iš praėjusių metų Lietuvos didžėjų čempionato komisijos nariu Supacide, Mamania teigia daug ko iš jo išmokęs.

“Planuojame groti trim patefonais ir vienu sepleriu. Kitaip nei kituose vakarėliuose, neketiname atgroti po tris valandas ir viskas. Abu su Supacide grosime vienu metu gyvais semplais papildydami vienas kito programą. Taip groti yra įdomiau ir gyviau”, - apie “Wildstyle” programą kalbėjo DJ Mamania. Hip-hopo muzikos vakarėlyje taip pat pasirodys vienas garsiausių “beatboxerių” Baltijos šalyse Def One.

“Bravo” statulėle apdovanotas didžėjus pasakoja, kad “Gravity” klube hip-hopo muzikos vakarėlius norėtų rengti nors kartą per mėnesį. Paklaustas apie savo darbus įrašų studijoje, Mamania atsakė, kad dabar dirba prie naujos savo demonstracinės juostos “mixtape” ir naujo “G&G Sindikato” albumo.

Iš karto po vakarėlio “Wildstyle”, Mamania neketina ilsėtis, o skubės į autobusą, kuriuo vyks į Talino klube “Hollywood” vyksiantį grupės “Looptroop” koncertą.

“Gravity News”


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų