Seniai viešumoje matyta Ščiogolevaitė pasirodė renginyje: atlydėjo svarbus žmogus

Antradienio popietę Kaune duris atvėrė naujas kūdikių prekių butikas „Tipi Tapi“. Modernios parduotuvės šventiniame atidaryme dalyvavo būrys svečių, tarp jų ir žinomos Lietuvos mamos, kurios dalyvavo diskusijose ir rinko gražiausią vežimėlį, rašoma pranešime spaudai.

Rūta Ščiogolevaitė
44

Atidarymo šventę pradėjo pirmą kartą viešumoje su savo dukrele Areta pasirodžiusi Rūta Ščiogolevaitė. Rūta atidarė renginį gyvai atlikdama savo sukurtą lopšinę.

(44 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Seniai viešumoje matyta Ščiogolevaitė pasirodė renginyje: atlydėjo svarbus žmogus

Kūdikių prekių butiko atstovė Marija Vorobjovaitė pasveikino svečius bei pristatė naujos parduotuvės atsiradimo istoriją: „Kurdami „Tipi Tapi“ kūdikių prekių butiką, siekėme sukurti erdvę, kurioje kiekviena būsima mama ir tėtis jaustųsi laukiamas. Čia tėvelių lauks gyvos konsultacijos, ne tik apie vežimėlius ir kitas prekes, bet taip pat atviri renginiai, kuriuose savo srities specialistai ves paskaitas būsimiems tėveliams“. 

Renginio vedėjas pakvietė žymias mamas pasidalinti savo džiaugsmais ir iššūkiais, būnant mamomis. R. Ščiogolevaitė, auginanti penkis vaikus, energijos semiasi iš begalinės meilės vaikams bei muzikai.

Rūta Ščiogolevaitė su dukrele

Būsimoms mamoms Rūta palinkėjo: „Atrasti labai daug teisių, nes su vaiko gimimu ateina labai daug pareigų. Kad tos pareigos neužgožtų motinystės džiaugsmų, prisiminkite ir leiskite sau labai daug teisių ir lengvatų, nes tikrai visos mamos esate to vertos.“

Na, o būsimiems tėveliams Julija Žižė linkėjo stengtis būti supratingiems ir kantriems savo žmonai bei visiems jos kaprizams.

REKLAMA

Rūta Ščiogolevaitė

Renginyje dalyvavo ir savo srities specialistė - akušerė Aušra Urbonienė, kuri paatviravo, jog būsimos mamos turi labai daug baimių. „Svarbiausia, kad žinios nugali visas baimes. Tad labai rekomenduoju kaupti žinias dar pirmaisiais mėnesiais ir apsilankyti atviruose renginiuose čia pat „Tipi Tapi“ kūdikių prekių butike“, – dalinosi A. Urbonienė.

Mamos aktyviai diskutavo ir apie svarbiausius pirkinius savo kūdikiams. Didžioji dalis mamų pritarė, kad ilgiausiai rinkosi būtent vaikišką vežimėlį, kuris buvo kone didžiausia ir svarbiausia investicija auginant kūdikį. R. Ščiogolevaitė atskleidė, kad teko išbandyti ne vieną vežimėlį, o paskutinius du vaikučius vežioja Aero Tutis vežimėlyje, kuris tapo nepakeičiamu kompanionu.

Šventės akimirkos – fotogalerijoje.


Rašyti komentarą...
O
O tai
2020-06-16 17:26:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
būsimiems tėveliams Julija Žižė linkėjo stengtis...,. Žižê... Bl..t.. tai gal geriau jau Mižė??
Atsakyti
-28

K
Kazė
2020-06-17 12:06:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip, ir nesupratau, kas tas svarbus žmogus...ha. ha. ha
Atsakyti
-9

M
Mode Lietuvinskis
2020-06-17 21:52:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš irgi nesupratau,kas tas svarbus atlydėjęs žmogus?Jei tai minima jos dukra Areta,tai kuom ji svarbi?Pirma,paskutinė ar kažkuom išskirtinė? Suprantu,mamai visi vaikai svarbūs.Bet mums tai kuom ji svarbi?Kad Ščiogolevaitės dukra? O ir pati Rūta,kuom ji svarbi? Mums,Lietuvai? Na ji dainininkė,daugiavaikė motina.Kas dar? Kame tas jos svarbumas? Jei žurnalistai neturi ką rašyti,tai tegul iš viso nieko nerašo,nes ir taip tokių nesamonių prirašo,kad net ir skatyti nebesinori.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų