Neįtikėtina lietuvaičio sėkmė: Simonas Pham tapo „Versace“ veidu

Egzotiškos išvaizdos jaunuolis Simonas Tuen Pham ne kartą žygiavo garsių pasaulinio lygio mados namų podiumais, filmavosi ir fotografavosi įvairiausių prekių ženklų reklamose, tačiau paskutinis jo pasiekimas atima žada – iš Grigiškių kilęs vaikinas tapo „Versace“ mados namų veidu.

Simonas Pham tapo „Versace“ veidu (nuotr. asm. archyvo)
8

Modelis pasakoja, kad žinią, jog „Versace“ juo domisi ir užrezervavo fotosesijos datas, jam pranešė agentas.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Simonas Pham tapo „Versace“ veidu

Po poros dienų atskriejo Simoną ir jo agentus pradžiuginusi žinia – vaikinas atrinktas reklamos kampanijai.

„Labai džiaugiausi tiek aš, tiek agentai. Fotosesija taip pat buvo ir mini dramos filmavimas. Labai daug žmoniu, didelė komanda buvo surinkta“, – pasakoja jis.

Vaikinas teigia, kad jautėsi gerai ir didesnių iššūkių fotosesija ir filmavimas nesukėlė – viskas vyko sklandžiai ir gerai.

Simonui netgi pavyko pabendrauti su pačia mados pasaulio legenda Donatella Versace, nors iš pradžių „Versace“ komanda sakė, kad galbūt geriau nebandyti su ja nusifotografuoti.

„Jaučiausi normaliai – džiaugiausi, kad ji atvyko, bet mačiau, kaip dauguma komandos narių jautė kažkokią baimę. Kai paprašiau nuotraukos su ja ir Helena, tai smagiai pakalbėjome, pasidomėjo, iš kur esu, ir pagyrė, kad labai gerai atrodau su švarku“, – pasakoja jis.

Simonas Pham tapo „Versace“ veidu

Anksčiau Simonas yra patekęs į geriausių pasaulio vyrų modelių šimtuką. Prieš tai jam teko dirbti ir su tokiais garsiais prekės ženklais, kaip „Chanel“, „Loreal“, „Volkswagen“ ir kiti.


Rašyti komentarą...
M
Model
2019-12-08 14:58:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
GERA'S
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų