Karališkosios šeimos narė prabilo apie tai, apie ką likusi šeimos dalis viešai nekalba

Nepaisant to, jog dažnai yra įprasta, kad karališkoji šeima įvairiausias procedūras ar net savo grožio ritualus itin slepia, kaip ir visur, taip ir čia, yra išimčių.

Sarah Ferguson (nuotr. SCANPIX)
5

Viena britų karališkosios šeimos narė atvirai prabilo apie tai, apie ką niekas iki jos nebuvo kalbėjęs.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karališkosios šeimos narė prabilo apie tai, apie ką likusi šeimos dalis viešai nekalba

Pasirodo, kad princesių Beatrice ir Eugenie mama, Sarah Ferguson, kuri buvo ištekėjusi už karalienės sūnaus princo Andrew, anksčiau naudojo botoksą, o dabar lepinasi kitomis jaunystę išlaikančiomis procedūromis.

Kaip dailymail.com pasakojo ji pati, botoksą ji naudojo dar tada, „kai nieko kito paprasčiausiai nebuvo“.

„Tačiau man nepatinka „užšalęs“ įvaizdis. Esu labai emocinga, man patinka būti savimi. Mintis apie adatas man nepatinka, todėl esu labai laiminga, jei atrodau gerai ir laimingai“, – pasakojo ji.

Tiesa, dabar ji mieliau renkasi lazerinius veido pakėlimus ar specialius serumus, o ypatingas padėkas skiria savo gydytojai Dr. Gabriela Mercik. „Aš jai buvau lyg bandomoji kiaulytė. Man smagu kalbėti apie tai, ką esu pasidariusi“, – drąsiai sakė S. Ferguson.

Moteris atskleidė ir tai, kad organiškus veido užpildus ji naudoja jau nuo 2013-ųjų – šie padeda išlyginti raukšles. Neseniai ji išmėgino ir specialius siūlus, kurie išlaiko veidą norimose vietose. 

„Taip pat jie skatino ir kolageno gamybą. Prieš tai pasidarydama maniau, kad bus skausminga, tačiau nebuvo taip blogai. Mano oda tai priėmė teigiamai. Manau, kad jei palygintumėte mano nuotraukas prieš tai pasidarant ir po, aš dabar atrodau nepalyginamai geriau“, – įsitikinusi Sarah.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų