TV ekranuose – naujas serialas „Sužeisti paukščiai“: meilė, neapykanta ir našlaičių gyvenimas

Ką reiškia prarasti vaiką, kai nežinai kur, kaip ir kodėl jis dingo? Ką reiškia kęsti smurtą iš pačių brangiausių žmonių? Ką reiškia dar pačiam būnant vaiku atstotį motiną ir tėvą našlaičiui – ne tik mylėti, bet globoti ir net ginti?

„Sužeisti paukščiai“ (nuotr. Organizatorių)
3

Visos šios skaudžios temos gvildenamos naujame TV8 seriale „Sužeisti paukščiai“. 

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Sužeisti paukščiai“ – naujas serialas, nepaliks abejingos nė vienos širdies

Jau seniai esame įpratę pasinerti į svaigų meilės pasaulį, narstyti nesibaigiančius meilės trikampius ir painias keršto bei neapykantos istorijas meilės serialuose. „Sužeisti paukščiai“ – iš esmės kitoks serialas. Nors jame bus ir meilės, bet pagrindinė tema – vaikai, jų netektis, našlaičių tema, jų tarpusavio santykiai, santykiai su tėvais ir įtėviais, žiaurus gyvenimas gatvėje bei daugelis kitų. Naujos, skaudžios, ar net nepatogios temos, įprastiems meilės serialams nebūdingas siužetas – kitoks, jautrus, širdį virpinantis serialas televizijos pasaulyje.„Sužeisti paukščiai” – premjera šiandien, 18 val. per TV8. 

Serialo centre – dviejų našlaičių – Omero ir Meryem – istorija. Meryem yra jauna, stipri, graži mergina, pastaruosius penkerius metus praleidusi augindama „mažąjį brolį“ Omerą, kuris iš tiesų yra pamestinukas, atsitiktinai atsidūręs Meryem namuose. Ji buvo vos paauglė, kai jai teko pradėt juo rūpintis. Mergina turėjo sunkiai dibti, kad išlaikytų juos abu. Norėdami išlikti, jie privalo paklusti žiauriems gatvės įstatymams, kęsti smurtą ir nepriteklių. Omero ir Meryem likimui susipynus su viena turtingiausių Turkijos šeimų, jie turės pasirinkti – pinigus arba vienas kitą. Našlaičiai, artimi tarsi brolis ir sesuo, blaškosi tarp dviejų pasaulių – skurdo ir turtų. Abu pasauliai negailestingi. Tačiau širdyje rusena viltis, kad rytojus išauš šviesesnis.

„Sužeisti paukščiai“ – nuo spalio 7 d. kiekvieną darbo dieną 18 val. per TV8!


Rašyti komentarą...
M
Marija
2019-10-30 01:13:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabus
Atsakyti
-4

I
Ilona
2020-01-20 00:56:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek šio filmo serijų bus rodoma?
Atsakyti
0

Širšė
2020-01-08 21:08:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pradėjau žiūrėti,bet toks laiko tempimas, pastoviai tų pačių scenų kartojimas po "n"kartų, tai žmonėms,kurie neturi ką veikti,plius kai kurių herojų naivumas ir bukumas, kitų nesuprantamas žiaurumas ir nebaudžiamumas, visiškas logikos kai kuriose vietose nebuvimas, tiesiog privertė nutraukti tokio filmo žiūrėjimą ir laikyti jį šlamštu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų