47
Vilniaus „Žalgiris“ – Razgrado „Ludogorets“ (nuotr. Fotodiena.lt)

Vilniaus „Žalgiris“ dar nenugalėjo Razgrado „Ludogorets“ ekipos UEFA Čempionų lygos atrankoje, tačiau jau sužinojo, koks varžovas lauktų sėkmės atveju.

47

Nione ištraukti burtai Lietuvos čempionams lėmė Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis) ir Budapešto „Honved“ (Vengrija) poros nugalėtojo išbandymą.

Izraelio klubas pastaruosius dvejus metus laimėjo šalies pirmenybes, dauguma klubo futbolininkų – žydai.

Kitas galimas varžovas – Budapešto „Honved“ – praėjusiais metais po 14 metų pertraukos tapo Vengrijos čempionais.

Pirmąsias šios poros rungtynes 2:1 Izraelyje laimėjo „Hapoel“.

Patekti į trečią atrankos etapą „Žalgiris“ turi visas viltis. Sostinėje „Ludogorets“ krito 2:1, o kitos rungtynės trečiadienį bus žaidžiamos Razgrade.

Po pergalės namuose visi sostinės ekipos futbolininkai ir treneris kartojo, kad niekas dar nėra laimėta.

Valdas Dambrauskas po susitikimo rūbinėje savo auklėtiniams pasakė motyvuojančią kalbą: „Aš nenoriu sakyti, kad nustotumėte būti laimingi. Panašioje situacijoje mes buvome praėjusį sezoną. Padarėme tik pusę darbo. Jums sakiau, kad yra keturi kėliniai. Mes laimėjome dar tik du.

Išvykoje bus pašėlę rungtynės, bus pragaras. Dabar, taip, mes galime būti linksmi, bet prašau, per daug neįsijauskite. Pažiūrėkite vienas į kitą. Ar yra nors vienas vyras, kuris šiandien pasidavė?! Švęskite, tačiau negalime tame paskęsti. Bulgarijoje galite suniokoti tą stadioną. Ačiū jums!“