Įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Dariaus Maskoliūno auklėtiniai Laikinosios sostinės derbyje be didesnio vargo 78:60 (20:11, 18:13, 25:17, 15:19) nugalėjo dvyliktąją poziciją turnyro lentelėje užimančius „Aisčių“ krepšininkus.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po Traviso Watsono ir Marcuso Browno metimų iškart išsiveržė į priekį - 7:3. Nors Žygimanto Janavičiaus ir Vaido Čekukaičio pastangomis „Aisčių“ klubui buvo pavykę išlyginti rezultatą (8:8), žalgiriečiai į tai atsakė spurtu 12:3 ir po trijų Artūro Milaknio tolimų metimų prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei nutolo (20:11) ir šią persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos.

Antrąjį kėlinį keturiais taškais pradėjo „Aisčių“ ekipa (20:15), tačiau žalgiriečiai atsakė tuo pačiu ir vėl susigrąžino turėtą devynių taškų pranašumą - 24:17. Įpusėjus

kėliniui penkis taškus iš eilės pelnė M.Brownas, o „Žalgirio“ pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis - 31:17. Situacija aikštelėje per likusį laiką nepasikeitė ir „Žalgiris“ įpusėjus rungtynėms išlaikė dviženklę persvarą - 38:24.

Trečiąjį kėlinį žalgiriečiai pradėjo spurtu 8:0 ir po dar vieno A.Milaknio tolimo metimo aikštės šeimininkų persvara tapo triuškinanti - 46:24. Nepaisant visų Rimvydo Samulėno auklėtinių pastangų, likus žaisti tris minutes iki ketvirčio pabaigos po Mario Delašo tolimo metimo „Žalgirio“ pranašumas jau siekė 24 taškus - 58:34. Nors paskutinėmis kėlinio minutėmis „Aisčių“ komandai pavyko šiek tiek priartėti, po trijų ketvirčių žalgiriečiai ir toliau įtikinamai pirmavo - 63:41.

Paskutinis kėlinys jau tebuvo tik formalumas. Nors aikštelėje didžiąją laiko dalį praleido jaunieji „Žalgirio“ krepšininkai, skirtumas beveik nesumažėjo iki pat susitikimo pabaigos ir žalgiriečiai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 78:60.

„Žalgiris“: A.Milaknis 13 (tritaškiai ¾), T.Watsonas 12, M.Brownas, M.Delašas (10 atk. kam.) ir P.Butkevčius - po 10, A.Juškevičius 8, M.Kalnietis 6, Š.Vasiliauskas 5, M.Begičius 4.

„Aisčiai“: M.Valukonis (7 atk. kam.) ir V.Lipkevičius - po 11, G.Kurtinaitis 10, Ž.Janavičius (5 rez. perd.) ir V.Čepukaitis - po 9, T.Barštys 5, G.Žylė 4, M.Kadzevičius 1.