Kauno „Žalgiris“ šventė dar vieną pergalę BEKO–LKL čempionate. Sėkmingai ketvirtąjį kėlinį sužaidę kauniečiai 91:77 (23:20, 21:18, 23:23, 24:16) įtikinamai nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipą. Pirmojoje šių komandų dvikoje 84:82 pergalę taip pat šventė „Žalgiris“.

Rungtynes komandos pradėjo šiais startiniais penketais:

„Žalgiris“: V. Kariniauskas, P. Jankūnas, R. Javtokas, J. Andersonas ir E. Ulanovas

„Lietuvos rytas“: A. Juškevičius, M. Laukauskis, M. Gecevičius, G. Orelikas ir A. Kavaliauskas

Keturiais taškais iš eilės rungtynes pradėjo kauniečiai (4:0). Jamesas Andersonas pataikė dvitaškį (6:3). Vaidas Kariniauskas didina „Žalgirio“ persvarą iki 7 taškų (10:3). Andersonas – dar du taškai (12:3). Paulius Jankūnas pridėjo dvitaškį (14:6). Robertas Javtokas pataikė du taškus su pražanga (17:8). Po Kšištofo Lavrinovičiaus tolimo metimo skirtumas sumažėjo iki 3 taškų (17:14). Gediminas Orelikas smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (17:17). Artūras Milaknis pataikė tolimą metimą ir persvara vėl kauniečių rankose (20:17). Orelikas baudų metimais lygina rezultatą (20:20). Po pirmojo kėlinio – 23:20

Nors Lavrinovičius kauniečių pranašumą sumažino iki 1 taško, tačiau Songaila dvitaškiu jį vėl atstatė (25:22). Gudaitis sumetė baudų metimus (27:24). Mike’as Moseris persvėrė rezultatą į vilniečių pusę (27:28). Po dar 4 „Lietuvos ryto“ taškų komandas jau skyrė 5 taškai (27:32). Gudaitis mažina deficitą (29:32). Vaidas Kariniauskas smeigė tolimą metimą (32:34). Įpusėjus kėliniuo „Žalgiris“ atsilikinėjo 4 taškais (32:36). Tačiau tuomet spurtą surengė žalgiriečiai ir persvėrė rezultatą į savo pusę (38:36). Kauniečiai toliau rinko taškus paeiliui ir susikrovė jau 8 taškų persvarą (44:36). Po dviejų kėlinių „Žalgiris“ turėjo 6 taškų pranašumą – 42:36

Kėlinį dvitaškiu vėl pradėjo vilniečiai, tačiau dviem taškais iš karto pradėjo Willas Cherry (46:40). Andersonas atstato „Žalgirio“ pranašumą (48:42), tačiau jį iškarto Juškevičius braukia perpus (48:45). Kitoje atakoje jau Edgaras Ulanovas pataikė tritaškį (51:45). Cherry taip pat smeigė tolimą metimą (54:47). Po Andersono dėjimo skirtumas didėja iki 7 taškų (56:49). Orelikas pataikė tolimą metimą ir sumažino deficitą iki 2 taškų (56:54). Paulius Jankūnas – du taškai ir pražanga (60:56). Milaknis pataikė dvitaškį (62:58). Orelikas mažina skirtumą iki 1 taško (62:61). Jankūnas – dar du taškai su pražanga (65:61). Prieš ketvirtąjį kėlinį kauniečiai priekyje tais pačiais 6 taškais – 67:61

Vene pelnė pirmuosius savo taškus (69:62). Ulanovas pridėjo du taškus (71:64). Milaknis – trys taškai ir „Žalgirio“ pranašumas padidėjo iki 11 taškų (75:64). Milaknis smeigė dar vieną tolimą bombą (78:64). Vene atsikovojo kamuolį ir įmetė dar du taškus (80:66). Ulanovas pridėjo 2 taškus (82:66). Mike’as Moseris ir Milaknis apsikeitė taikliais tolimais metimais (88:69). Vene tritaškiu padidino „Žalgirio“ persvarą iki 20–ies (91:71). Rungtynes taikliu dvitaškiu baigė Orelikas, tačiau įtikinamą pergalę šventė kauniečiai – 91:77.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 16 tšk., Jamesas Andersonas 13 tšk., Edgaras Ulanovas 12 tšk., Vaidas Kariniauskas 11 tšk., Artūras Gudaitis 10 tšk., Paulius Jankūnas 9 tšk.

„Lietuvos Rytas“: Gediminas Orelikas 28 tšk., Antanas Kavaliauskas 14 tšk., Adas Juškevičius 13 tšk., Kšištofas Lavrinovičius 8 tšk.