Šiandien Kauno „Žalgiris“ namuose sužaidė pirmąsias LKL čempionato ketvirtfinalio rungtynes su Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkais ir sutriuškino varžovus rezultatu 110:69.

Mačas prasidėjo taikliu A.Milaknio tritaškiu (3:0). Netrukus tolimu šūviu varžovus nubaudė ir T.Beardas (6:0). Svečiai pirmuosius taškus pelnė po daugiau nei dviejų minučių (6:2, 7:30 min.). Žalgiriečiai tvirtai kontroliavo žaidimo eigą, tačiau po kelių klaidų leido priartėti varžovams (11:9, 5min.). Pamažu įsišaudė ir „Sūduvos“ snaiperiai, todėl suvalkiečiai sugebėjo įsiveržti į priekį (11:12, 4min.).Vis dėlto persvarą “Marijampolės krepšininkai išlaikė neilgai – T.Beardas jau kitoje atakoje sugrąžino pranašumą šeimininkams ( 13:12), vėliau pirmaujanti ekipa keitėsi kelis kartus, o ketvirtis baigėsi „Žalgirio" naudai - 25:20.

Antroje dvikovos dalyje V.Ginevičius ir M.Popovičius tritaškiais metimais padidino „Žalgirio“ persvarą iki vienuolikos taškų (31:20, 8min.).Dar po minutės žalgiriečių persvara šoktelėjo iki šešiolikos, o LWoodsas gražiu dėjimu dar labiau įtvirtino šeimininkų pranašumą (38:20, 6:53min.).Iki didžiosios pertraukos Kauno komanda be didesnio vargo išlaikė iniciatyvą savo rankose, demonstravo akiai gražų krepšinį, o „Sūduvos“ krepšininkams vis sunkiau sekėsi suregzti atakas - 55:29.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė - žalgiriečiai toliau neturėjo jokių problemų su savo varžovais. Kauno krepšininkai pranoko svečius pagal visus žaidybinius komponentus ir dominavo aikštėje (73:37, 5min.). Įsibėgėjusių šeimininkų „Sūduva“ nesustabdė iki pat kėlinuko pabaigos, po trisdešimties minučių daugiau nei akivaizdi „Žalgirio“ persvara - 87:45.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas. Žalgiriečiai užtikrintai ir ramiai baigė sėkmingai pradėtą darbą ir šventė lengvą pergalę rezultatu 110:69.

"Žalgiris": T.Beardas - 17 (7 atk. kam.), M.Popovičius - 15, H.Mottola (8 atk. kam.) ir D.Collinsas - po 13.

"Sūduva": V.Gabšys - 19, D.Čiuta (8 atk. kam.) ir M.Janišius (9 atk. kam.) - po 13, A.Pangonis - 11.