Penktadienio vakarą Lietuvos „SMSCredit.lt A lygoje“ sužaistos vienerios penktojo turo rungtynės. Užtikrintą pergalę Kauno nacionalinės futbolo akademijos (NFA) stadione iškovojo Vilniaus „Žalgiris“. Pastarasis rezultatu 3-0 nugalėjo Alytaus „Dainavą“.

Susitikimo pradžioje sostinės komandos gerbėjai į varžovų klubo žaidėjus svaidė sniego gniūžtes, bet tai Alytaus ekipos nariams didesnių problemų nesukėlė ir pirmąjį pusvalandį jie su „Žalgirio“ futbolininkais kovėsi kaip lygus su lygiais.

Rungtynėse komandoms sužaidus lygiai 30 minučių pirmąjį įvartį į „Dainavos“ vartus įmušė Vilniaus klubo puolėjas Kamilis Bilinskis. Dar po keturių minučių lenkas į priešininkų vartus įmušė ir antrąjį įvartį, todėl artėjant kėlinio pabaigai Dzūkijos ekipa buvo pasiųsta į nokdauną.

Dar labiau „žalgiriečių“ turimą persvarą padidino kitas legionierius iš Lenkijos Jakubas Wilkas. 41 minutę krašto puolėjas pelnė debiutinį įvartį vilkėdamas naujos komandos marškinėlius ir rezultatas tapo 3-0.

Antroje rungtynių pusėje „Žalgiris“ ir toliau kūrė pavojingus epizodus prie „Dainavos“ komandos vartų, bet vilniečiams daugiau įmušti įvarčių nepavyko.

Pergalę ir tris taškus iškovojęs sostinės klubas laikinai turnyrinėje lentelėje kyla į antrąją poziciją. „Žalgiriečiai“ susilygino taškais su pirmenybių lyderiu Panevėžio „Ekranu“.

„Dainava“ 0 – 3 „Žalgiris“ 30‘ [0 – 1] Kamil Bilinski 34‘ [0 – 2] Kamil Bilinski 41‘ [0 – 3] Jakub Wilk