Ketvirtąją vietą draugiškame turnyre Alytuje užėmė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris mažajame finale 63:69 (10:11, 17:15, 11:28, 25:15) nusileido Rygos VEF krepšininkams.

Pirmoje mačo dalyje vyko kova taškas į tašką. Jeigu po pirmojo nerezultatyvaus kėlinio latviai nežymiai pirmavo (11:10), tai įpusėjus mačui jau minimalų pranašumą turėjo „Lietkabelis“ – 27:26.

Po didžiosios pertraukos Latvijos čempionai sugebėjo spurtuoti ir susikrauti dviženklį pranašumą, kai pagrindinis „centras“ Ivanas Neliubovas gavo ketvirtąją asmeninę pražangą. Po trijų kėlinių VEF pirmavo 54:38.

Lemiamame ketvirtyje panevėžiečiai kilo į lemiamą šturmą ir likus žaisti 3 minutes sugrąžino intrigą – 58:62. Vis dėlto Rygos klubas atsilaikė ir šventė pergalę.

„Lietkabelis“: Žygimantas Jonušas 27 (5/9 tritaškiai, 5 atk. kam.), Evaldas Žabas (8 atk. kam.) ir Dainius Šalenga po 10, Darrickas Leonardas ir Mantas Kazonas po 5, Darius Griškėnas 4, Gediminas Žalalis 2, Ivanas Neliubovas (18 min., 5 praž.), Žygimantas Šimonis ir Lukas Aukštikalnis taškais nepasižymėjo.