Šakių „Vyčio“ (0/3) komanda sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pradėjo taip, kaip tikrai nesitikėjo. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai namie 76:109 (19:30, 25:32, 23:25, 9:22) neatsilaikė prieš Raseinių „Rasus“ (2/1) ir patyrė jau trečią pralaimėjimą paeiliui.

Šakių „Vyčio“ komandos gynyba šlubuoti pradėjo nuo pat mačo pradžios. „Rasai“ puikiai išnaudodavo visas gautas progas atakuoti ir tą darė itin taikliai, tad dar neįpusėjus pirmajam ketvirčiui svečiai turėjo dviženklę persvarą – 18:8. Skirtumas tarp komandų tik augo, o ekipos susidūrė ir su nesklandumais, kuomet pirmoje mačo pusėje dingo elektra.

Po priverstinės pauzės „Rasai“ grįžo dar geriau nusiteikę, o „Vyčiui“ sekėsi sunkiai. Skirtumas pasiekė jau 18 taškų (54:36), o po didžiosios pertraukos peržengė 20 taškų ribą – 66:44. Pora Pauliaus Beliavičiaus metimų sušvelnino rezultatą (54:69), bet tada nesportinė pražanga ir kelios klaidos vėl įstūmė „Vytį“ į sudėtingesnę situaciją. Tomas Galeckas rungtyniavo galingai, o ketvirtojo kėlinio pradžioje paleisti trys „Rasų“ tolimi metimai buvo mirtini – 96:67. „Vytis“ atsitiesti nebepajėgė ir patyrė trečiąją nesėkmę paeiliui – 76:109.

„Rasams“ atstovaujantis Tomas Galeckas šiame mače pagerinto savo karjeros rezultatyvumo ir naudingumo rekordus.

„Vytis“: P. Beliavičius 20 (5/11 trit.), R. Stankevičius 19, G. Maceina 15 (5/6 dvit., 7 atk. kam.), M. Užupis ir E. Jezukevičius – po 7, E. Stanionis ir R. Čepanonis – po 4.

„Rasai“: T. Galeckas 29 (7 rez. perd., 5/5 trit., 41 n.b.), Š. Beniušis 20 (9/11 dvit.), Š. Vingelis 18, A. Aleksandrovas 14, D. Marcinkevičius 8 (8 atk. kam.).