Šakių „Vyčio“ (18/18) komanda bando kurti sėkmingą atkarpą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir namie 87:75 (27:14, 15:26, 28:19, 17:16) nugalėjo pirmenybėse lygių neturinčią Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (28/7).

„Vyčio“ komanda atitrūko nuo varžovų nuo pat pirmųjų minučių, o aikštėje dominavo Sheltonas Jacksonas – 19:7. Po pirmojo kėlinio svariai pirmavę šeimininkai (27:14) antrajame turėjo kiek daugiau sunkumų, kai „Sūduva-Mantinga“ priartėjo – 31:37. Marijampoliečiai antrą ketvirtį baigė atkarpa 7:0 ir taip prieš antrą mačo dalį atsiliko vos 2 taškais – 40:42.

Nors svečiai rezultatą išlygino, savo darbo ėmėsi Augustinas Jankaitis ir Edvinas Jezukevičius – 51:42. Įsijungė ir Sh.Jacksonas su Gyčiu Radzevičiumi, o tai padėjo išlaikyti pranašumą – 70:59.

Vis tik buvo sunku tikėtis, kad marijampoliečiai nuleis rankas, kai prieš akis buvo dar ketvirtas kėlinys. „Sūduva-Mantinga“ atkarpa 12:0, kurios metu smeigė net keturis paeiliui tritaškius, išlygino rezultatą – 73:73. Vis tik spurtu „Vytis“ taip pat atsakė (81:73) ir lemiamomis minutėmis atrodė užtikrintai, kad išlaikytų pergalę.

„Vytis“ šiame mače atkovojo dvigubai daugiau (44) kamuolių už varžovus (22). Beje, taškus šakiškiams šiame mače rinko viso labo 5 žmonės. Sh.Jacksonui tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios sezono rungtynės.

„Vytis“: G.Radzevičius 25 (10 atk. kam.), Sh.Jacksonas 23, A.Jankaitis 16 (14 atk. kam.), E.Jezukevičius 14 (14 atk. kam.), P.Beliavičius 9 (7 rez. perd.). „Sūduva-Mantinga“: G.Matulis 20, D.Griškėnas ir E.Šaulys – po 16, M.Pacevičius 8, D.Domarkas 7.