Šakių „Vyčio“ (0/2) komanda Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) starte patyrė antrąjį pralaimėjimą ir svečiuose 57:66(16:17, 17:10, 14:15, 10:24) neatsilaikė prieš „Telšius“ (2/0).

Šiame susitikime „Vytis“ padarė net 29 klaidas.

Šeimininkai susitikimą pradėjo žymiai sėkmingiau ir surengė spurtą 10:0, leidusį atsiplėšti nuo varžovų. Vis tik tada „Telšių“ puolimas kiek sustojo, o „Vytis“, nepaisant klaidų“, deficitą apmažino – 13:15. Po pirmojo kėlinio komandas skyrė jau tik taškas (16:17).

Edgaras Stanionis rezultatą persvėrė (22:20), o netrukus „Vytis“ jau turėjo kiek didesnę persvarą – 27:23. Nors šeimininkai rezultatą ir išlygino, pora tritaškių vėl sugrąžino pranašumą šakiškiams – 33:27.

Po didžiosios pertraukos „Vytis“ pusę kėlinio saugojo turėtą persvarą, tačiau vėliau ji ėmė tirpti – 37:36. Sėkminga „Telšių“ atkarpa rezultatą padėjo persverti (48:47), o dar keturi Igno Razučio taškai paeiliui sukūrė saugesnį pranašumą – 52:47. Svarbų metimą pataikė E.Stanionis, taiklus buvo ir Povilas Butkevičius, persvėręs rezultatą – 53:52.

Rezultatas susvyravo dar kelis kartus ir likus 2 minutėms „Telšiai“ pirmavo 58:55. Baudas pataikė L.Kaveckis (60:55), dvitaškį pridėjo Mindaugas Norkus ir svečiams teko naikinti jau 7 taškų deficitą. Du taškus nurėžė Edvinas Jezukevičius, tačiau „Vytis“ praleido dar porą „Telšių“ metimų ir pergalę šventė šeimininkai.

„Vytis“: E.Jezukevičius (10 atk. kam., 6 kld.)ir E.Stanionis (0/5 trit.) – po 13, P.Butkevičius 10 (4/5 dvit.), P.Beliavičius 7 (1/6 trit., 7 kld.), M.Užupis 6, G.Maceina (1/7 dvit., 8 kld.) ir R.Čepanonis – po 4 (12 atk. kam.).

„Telšiai“: I.Razutis (6 rez. perd.) ir M.Norkus (8 atk. kam.)– po 18, L.Kaveckis 9, A.Maneikis (7 kld.) ir O.Kaminskis – po 4.