Vokiečio dublis atnešė „Chelsea“ pergalę

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygoje namuose 2:0 nugalėjo „Fulham“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Kai Havertzas 10-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė šiose rungtynėse „Chelsea“ į priekį 1:0.

Hakimas Ziyechas 39-ąją minutę atliko smūgį galva į kairįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Ola Aina per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko galingą smūgį, tačiau šį kartą sėkmingai savo vartus apgynė Edouardas Mendy.

K.Havertzas antrojo kėlinio pradžioje dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino „Chelsea“ pranašumą 2:0.

Antonee Robinsonas 87-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.