0

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempiones „Kibirkšties-VIČI-IKI“ Vilniaus miesto Rotušėje pagerbė ir apdovanojo sostinės meras Artūras Zuokas, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vienas iš vadovų Mindaugas Balčiūnas bei komandos rėmėjai.

2009 metais suburta komanda jau praėjusiais metais laimėjo nacionalinės lygos sidabrą, o šiais metais pasidabino aukščiausios prabos – aukso medaliais. Tiesa, vilnietės taip pat sėkmingai dalyvavo Baltijos krepšinio lygos čempionate (BWBL), kur iškovojo bronzą bei kėlė LKF taurę. Viso sezono metu krepšininkės žaidė net 47 rungtynes, o iš jų pergalę šventė 38 kartus.

„Per dvejus metus tapote pavyzdžiu kitoms komandoms ne tik sporto, bet ir vadybos pavyzdžiu. Jūs atitinkate mūsų filosofiją – esate lietuviška bei bazinė Lietuvos rinktinės komanda“, – kalbėjo LKF atstovas M. Balčiūnas. Tuo tarpu, A. Zuokas prisipažino, kad visai neseniai žaidė krepšinį su sūnumi, o labiausiai patinkantis elementas – „perdavimas“. LKF vadovas M. Balčiūnas sostinės įteikė vieną aukščiausių LKF apdovanojimų aukso medalį „Už nuopelnus krepšiniui“