Pasaulio futbolo čempionato atkrintamosios varžybos prasidėjo sunkia Urugvajaus rinktinės pergale 2:1 (1:0) prieš Pietų Korėją. Tokiu būdu urugvajiečiai užsitikrino vietą tarp aštuonių stipriausių planetos komandų – jie pirmieji iškovojo kelialapį į turnyro ketvirtfinalį.

8 min. po D. Forlano klastingo perdavimo iš krašto vienas prieš vartus atsidūręs L. Suarezas nesunkiai pasiuntė kamuolį į tinklą – 1:0. Pirmajame kėlinyje ir toliau dominavo pietų amerikiečiai, tačiau jiems savo persvaros iki pertraukos padidinti nepavyko.

Antrajame kėlinyje Urugvajaus rinktinė nusprendė tik gintis ir už tai buvo nubausta: 68 min. po baudos smūgio suklydo tiek urugvajiečių gynėjai, tiek vartininkas ir Ch. Lee galva išlygino rezultatą – 1:1. Urugvajaus futbolininkai iškart atkuto ir 80 min. gražų įvartį pelnė tas pats L. Suarezas – 2:1

Šįkart urugvajiečiai išsaugojo įgytą pranašumą ir pirmieji iš visų šio Pasaulio futbolo čempionato dalyvių žengė į ketvirtfinalį, kuriame susitiks arba su JAV, arba su Ganos komanda. Būtent šios dvi rinktinės šįvakar 21 val. 30 min. ir išsiaiškins savo santykius.