Uostamiesčio "Glestum" futbolininkai, rungtyniaujantys Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje, sekmadienį iškovojo pirmąją pergalę. Jie namie rezultatu 2:0 (1:0)nugalėjo Jonavos "Lietavą"

Abi komandos buvo turnyrinės lentelės dugne: "Glestum" turėjo iškovojusi vieną tašką, o jonaviečiai taškų visai neturėjo. Taigi autsaiderių dvikova buvo principinė.

Klaipėdiečiai susitikimą pradėjo greitu įvarčiu. Jau trečią minutę įvartį į "Lietavos" vartus įmušė pernai A lygos varžybų skonį ragavęs Anatolijus Anisimenka.

Sėkminga "Glestum" buvo ir antrojo kėlinio pradžia, kuomet Deividas Lukošius padvigubino rezultatą (53 min.).

Po rungtynių "Glestum" treneris Rimantas Skersys santūriai vertino savo ekipos sėkmę: "Aišku, smagu laimėti ir dar pirmąkart šį sezoną. Tačiau pagrindinis mūsų tikslas yra, kad jaunimas žaistų ir tobulėtų."

Su "Lietava" rungtyniavo šie "glestiečiai": R. Bogužas, G. Jackus, A. Piekus, G. Zaniauskas (kapitonas), A. Šopis, G. Zubernis, A. Anisimenka (nuo 89 min. - V. Tiutiunikovas), R. Šalkauskas (nuo 89 min. - T. Dargužas), M. Alilujevas (nuo 70 min. - J. Jeremejevas), J. Vilavičius (nuo 77 min. - E. Rudavičius), D. Lukošius (nuo 87 min. - S. Vyšniauskas).

Sekmadienį I lygoje buvo sužaistos dar dvejos rungtynės. Reikšmingą pergalę iškovojo "Mažeikių" futbolininkai. Jie Marijampolėje rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo Alytaus "Alytį" ir, surinkę 12 taškų, tapo čempionato lyderiais. Kitose rungtynėse, vykusiose Vilniuje, sostinės "Žalgiris" sužaidė lygiosiomis - 0:0 - su "Šilute".

Po šių susitikimų I lygos ekipos turnyrinėje lentelėje rikiuojasi tokia tvarka: 1. "Mažeikiai" - 12 tšk. (5 rungtynės), 2. "Žalgiris" - 11 (6), 3. "Šilutė" - 10 (5), 4. "Alytis" - 10 (5), 5. "Glestum" - 4 (5), 6. "Nevėžis" - 4 (5), 7. "Lietava" - 0 (5).