Už Atlanto finišavo moterų Nacionalinės krepšinio asociacijos (WNBA) sezonas, kuriame triumfavo Las Vegaso „Aces“ ekipa. Nevados klubas ketvirtajame finalo serijos mače 78:71 (16:12, 14:16, 23:21, 25:22) palaužė Konektikuto „Sun“ ekipą ir lenktynes iki trijų pergalių laimėjo 3:1.

Finalo serijos MVP pripažinta Chelsea Gray, lemiamame mače per 33 minutes surinkusi 20 taškų (7/10 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojusi 5 ir perėmusi kamuolį, atlikusi 6 rezultatyvius perdavimus, blokavusi metimą, 2 kartus suklydusi ir 3 sykius prasižengusi.

17 taškų pridėjo Riquna Williams, 15 – Kelsey Plum, 13 – Jackie Young (5 atk. kam., 8 rez. perd.), 11 – A’ja Wilson (14 atk. kam.).

Komandą iki triumfo nuvedė vyriausioji trenerė Becky Hammon, aštuonerius metus dirbusi San Antonijaus „Spurs“ štabe. Ji buvo svarstoma kaip kandidatė perimti kelių NBA klubų vairą, tačiau tokio įvertinimo nesulaukusi daugelį nustebino pasukdama į WNBA.

Ji iškart tapo geriausiai apmokama lygos trenere ir tai visiškai pateisino – „Aces“ laimėjo tiek reguliarųjį sezoną, tiek jo metu surengtą taurės turnyrą, žygį užbaigdama WNBA titulu.

B. Hammon pripažinta metų trenere, o Las Vegaso franšizei tai tapo pirmuoju titulu nuo klubo įkūrimo 1997-aisiais.

Tuo pačiu B. Hammon tapo pirmąja trenere, kuri WNBA triumfavo jau savo pirmajame sezone.

Konektikuto komandai lemiamame mače 17 taškų surinko Courtney Williams, 13 – Jonquel Jones (8 atk. kam.), 12 – DeWanna Bonner (8 atk. kam.), po 11 – Brionna Jones ir be keitimų žaidusi Alyssa Thomas (10 atk. kam., 11 rez. perd.).

A. Thomas dar praėjusiame mače užfiksavo pirmąjį trigubą dublį WNBA finalų istorijoje, o šį kartą sugebėjo tai pakartoti, nors ir finišavo be titulo.